Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
0
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
1
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
E ADV ADV DINAMO E CEA MAI TARE.imi place cum joaca.sh pt efortul depus au recompensa locul 1.dupa cum se vede sh in clasament e cea mai buna.voi cei care nu tineti cu dinamo.dak nu va place nu mai aruncati cu noroi in jucatori.macar tu care esti dinamovist da un vot.hai dinamo
Bai retardatilor clasamentul se face pe punctele adunate in competitile internationale ..daca stau bine sa ma gandesc dinamo a avut 4 meciuri jucate anul asta in europa si au castigat 3 si 1 cate meciuri a castigat steaua anul asta in eruropa ia fa socoteala ..
Nu stiu cum se dau aceste puncte dinamo in campionat nu mai face nimik e ceva putred in aceasta clasificare,apoi urziceni nu stiu nu contest,rapid ca in campionat castiga si merge bine c se intampla cum se puncteaza ,vasluiul la fel cum sa fie peste rapid nu inteleg ce fel de clasificare e asta,steaua ar fi normal sa fie ceea mai bine clasificata nu dinamo nici pe departe chiar daca nu imi place steaua asta e adevarulFZR RAPID
lasa ca bate steaua de 4 ani in europa...adik mai exact de 25 meciuri nu stie ce e aia victorie...mai bn la tv sa te uiti cum se fac altii de ras
Foarte bun clasamentul asta mai ales ca Dinamo este cam praf cat despre participarea intr-o cupa Europeana nici nu mai vorbim....nu cumva topul asta este facut de ziaristi..
Asta probabil datorita marilor "succesuri" europene obtinute de dinamo anul asta.
tare,dinamo se uita la tv la steaua in europa si tot ei fac puncte si urca in europa
din luna septembrie ziceti? pai in septembrie, dupa cate imi aduc eu bine aminte, Dinamo a mancat bataie in campionat ( 1 pct din 15 posibile ) iar in Europa, Dinamo nu exista. Deci ce clasament?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.