Comentarii (92)
zidane92
zidane92  •  06 Martie 2015, 18:39
Postat de fotbalclubsteauabucuresti pe 06 Martie 2015, 15:31

Cupa Campionilor Europeni: CSKA Sofia 8-1 Dinamo - Cel mai rusinos rezultat romanesc in CCE . Steaua doua finale CCE, una castigata.

Cacatule spune la lume cum a ajuns Dinamo sa joace cu Tska? Pizdele de la Steaua au refuzat sa joace ca luau 20 si Dinamo a salvat onoarea Romaniei ,vin vremuri frumoase,iar valahul deja spumega in satra lui acolo in frig,cu coviltirul cazut, cu ratiile de la partidul rosu taiate,daca batem diseara ,deja e o seara magica!!!!! Hai Dinamoooooooooo Hai Dinamooooooooooo /Tu trebuie sa fii sus acoloooooooooo/ Unde ai mai fost si vei mai fiiiiiiiiiiiii/ Sa strigam iar campioniiiiiiiiiiiiii :)))))))))))))))))))))

zidane92
zidane92  •  06 Martie 2015, 18:36

Dinamo Bucuresti va iesi din insolventa si va cinsti numele,emblema si istoria gruparii in anii ce urmeaza,echipa asta a avut suporterii aproape in acesti ani de patima si asteptam din sufletul sa revenim in fruntea fotbalului romanesc,pana atunci 2 victorii:azi cu ASA si marti in cupa ligii sa ajungem in finala inseamna un obiectiv frumos ,pe care il dorim implinit,mai ales ca in finala jucam cu ex Steaua Bucuresti si istoria ne obliga sa ii batem!

anastasiu
anastasiu  •  06 Martie 2015, 18:02
Postat de dinamo_fan pe 06 Martie 2015, 16:47

Si iata motivul pentru care ai devenit tu fan steaua. Multumim ca ne-ai adus aminte. Ai adus in discutie un rezultat de acum 60 de ani a lui Dinamo cand nu ca nu erai tu in viata, nici parintii tai nu erau in viata. Cat de trol poti sa fii? Iti aduc eu aminte de un rezultat contemporan cu noi: Maccabi Haifa - Steaua 5-0. hai inca unul: PSG- Steaua 5-0. Dormi puiule !

Ai uitat de Montpellier-Steaua 5-0 si 3-0 tot pe aproape de prezent

lapusneanul
lapusneanul  •  06 Martie 2015, 18:01
Postat de maricel.racaciuni.bacau pe 06 Martie 2015, 16:15

N'Doye joaca in alb rosu azi, ca si in meciul tur.

brandan nu a uitat ca a fost oaye, a fost baiat valabil :) tu nu uiti ca esti oaye, ai fost si vei fi baiat...Lavabil :)

tandd
tandd  •  06 Martie 2015, 17:11
Postat de fotbalclubsteauabucuresti pe 06 Martie 2015, 15:31

Cupa Campionilor Europeni: CSKA Sofia 8-1 Dinamo - Cel mai rusinos rezultat romanesc in CCE . Steaua doua finale CCE, una castigata.

pacat ca steaua s-a desfiintat,era o echipa buna)))))

dinamo_fan
dinamo_fan  •  06 Martie 2015, 16:47
Postat de fotbalclubsteauabucuresti pe 06 Martie 2015, 15:31

Cupa Campionilor Europeni: CSKA Sofia 8-1 Dinamo - Cel mai rusinos rezultat romanesc in CCE . Steaua doua finale CCE, una castigata.

Si iata motivul pentru care ai devenit tu fan steaua. Multumim ca ne-ai adus aminte. Ai adus in discutie un rezultat de acum 60 de ani a lui Dinamo cand nu ca nu erai tu in viata, nici parintii tai nu erau in viata. Cat de trol poti sa fii? Iti aduc eu aminte de un rezultat contemporan cu noi: Maccabi Haifa - Steaua 5-0. hai inca unul: PSG- Steaua 5-0. Dormi puiule !

gutza23
gutza23  •  06 Martie 2015, 16:38
Postat de maricel.racaciuni.bacau pe 06 Martie 2015, 16:15

N'Doye joaca in alb rosu azi, ca si in meciul tur.

daca toti ar fi la fel de inapti ca tine si ca restu care gandesc la fel nu ar mai juca ousmane diseara,dar cum nu sunt probabil o sa joace

maricel.racaciuni.bacau
maricel.racaciuni.bacau  •  06 Martie 2015, 16:15
Postat de bodyoflies pe 06 Martie 2015, 15:36

Salutare! ___ Nu uit, stai linistit, vreau să joc pe Dinamo că nu pierde in seara asta la Tg. Mures. ;)

N'Doye joaca in alb rosu azi, ca si in meciul tur.

gutza23
gutza23  •  06 Martie 2015, 16:04

oricum mult mai multe decat fcsb ;)

gutza23
gutza23  •  06 Martie 2015, 15:51
Postat de bodyoflies pe 06 Martie 2015, 15:36

Salutare! ___ Nu uit, stai linistit, vreau să joc pe Dinamo că nu pierde in seara asta la Tg. Mures. ;)

e cota BUNA 1.50

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10