Comentarii (92)
reddog
reddog  •  06 Martie 2015, 15:02
Postat de gerulozaurus pe 06 Martie 2015, 14:46

nu desteptule, noi am auzit de Ludogoret si anul trecut cand au ajuns in primavara EL dupa ce au umilit echipe ca: PSV, Lazio, D.Zagren si una din campionatul Ukrainei... iar despre Aalborg, anul asta au fost nasii celor cu nume de Dinamo, acasa pe D.Kiev cu 3-0 si in preliminariile UCL unde au snopit in bataie pe D.Zagreb tur-retur, you know-D.Zagreb...echipa aia care apoi a venit in EL unde a facut instructie cu Petrolul si Astra nu exista termeni de comparatie intre echipele astea si nonamurile alea de pescari cu care ati jucat voi in concluzie, voi intotdeauna ati avut-o mai mica ca noi :))))

Mai mica dar mai jucausa...Voi o aveti mare si bleaga

nicse
nicse  •  06 Martie 2015, 15:00
Postat de randoom_._ pe 06 Martie 2015, 14:23

fals. elfsborg si nec nejmegen sunt zero barat in fotbal,singura lor performanta este ca au eliminat dinamop si au jucat in grupe. pai ludogorets a jucat in grupele ucl,voi nu. ludogorets a ajuns departe in europa. daca ajungi sa compari ludogorets cu pescari vostri,atunci este clar. plus ca nu poti pune egal intre o echipa ce a ajuns in grupe,alborg cu una ce v-a eliminat in preliminarii. daca si voi faceati aceleasi scoruri cu nec nejmegen si elfsborg,ca Steaua cu aalborg nu zicea nimeni nimica,pentru ca erati calificati. repet,Steaua a facut si in acest an,cele mai multe puncte,cat au facut toate celalte echipe romanesti la un loc.

Pai Ludogorets a jucat in grupele UCL pentru ca a trecut de Steaua, da ?

spartandinamovist
spartandinamovist  •  06 Martie 2015, 14:59
Postat de gerulozaurus pe 06 Martie 2015, 14:46

nu desteptule, noi am auzit de Ludogoret si anul trecut cand au ajuns in primavara EL dupa ce au umilit echipe ca: PSV, Lazio, D.Zagren si una din campionatul Ukrainei... iar despre Aalborg, anul asta au fost nasii celor cu nume de Dinamo, acasa pe D.Kiev cu 3-0 si in preliminariile UCL unde au snopit in bataie pe D.Zagreb tur-retur, you know-D.Zagreb...echipa aia care apoi a venit in EL unde a facut instructie cu Petrolul si Astra nu exista termeni de comparatie intre echipele astea si nonamurile alea de pescari cu care ati jucat voi in concluzie, voi intotdeauna ati avut-o mai mica ca noi :))))

mica dar virila ..voi mare so proasta ..intradevar aveti amintiri cu ludogoret pana se desfinteaza fotbalul ..RUSINEA care v-a dat-o un Dinamovist jucator nu portar ..CARE V-AAPARAT 2 PENALTY-ERI SI VA DAT SI 2 GOLURI ..santeti de RASUL CURCILOR

vladimir1312
vladimir1312  •  06 Martie 2015, 14:56
Postat de gerulozaurus pe 06 Martie 2015, 14:46

nu desteptule, noi am auzit de Ludogoret si anul trecut cand au ajuns in primavara EL dupa ce au umilit echipe ca: PSV, Lazio, D.Zagren si una din campionatul Ukrainei... iar despre Aalborg, anul asta au fost nasii celor cu nume de Dinamo, acasa pe D.Kiev cu 3-0 si in preliminariile UCL unde au snopit in bataie pe D.Zagreb tur-retur, you know-D.Zagreb...echipa aia care apoi a venit in EL unde a facut instructie cu Petrolul si Astra nu exista termeni de comparatie intre echipele astea si nonamurile alea de pescari cu care ati jucat voi in concluzie, voi intotdeauna ati avut-o mai mica ca noi :))))

nu stiu de ce s-a chinuit omul ala sa iti explice , tu tot pe a ta o tii. de asta o ai mica. si pwl4 si mintea. plina de r4hat . cr4p4 mai repede ca faci umbra pamantului degeaba

vladimir1312
vladimir1312  •  06 Martie 2015, 14:55

au intrat iar oit3le ,au prins glas au uitat violul luat de la Rapid .

ando89
ando89  •  06 Martie 2015, 14:49
Postat de mariuss72 pe 06 Martie 2015, 14:37

Iti spun eu ce face, il naseste pe Ionel si a rezolvat problema :)

Hmm, este foarte greu sa gasesti un nas in ziua de astazi, trebuie sa investeasca mai mult decat ceilalti participanti la fericitul eveniment:) Dar se scoate jiji, face cado' o mie de exemplare din Muntele Athos. Patria ortodoxiei:))

gerulozaurus
gerulozaurus  •  06 Martie 2015, 14:46
Postat de dinamo_fan pe 06 Martie 2015, 14:28

Ai auzit si tu de ludogoret si aalborg tot anul asta prma data, tot 0 in fotbal sunt si echipele alea sau ma rog din aceeasi categorie cu Elfsborg sau NEC .Elsborg e o participanta obisnuita in cupele europene, NEC venea dintr-un campionat puternic unde a terminat campionatul peste multe alte echipe de traditie arhicunoscute. Nu ne aburi acum ca v-au scos cine stie ce echipe de fotbal, V-au scos tot niste neica nimeni.

nu desteptule, noi am auzit de Ludogoret si anul trecut cand au ajuns in primavara EL dupa ce au umilit echipe ca: PSV, Lazio, D.Zagren si una din campionatul Ukrainei... iar despre Aalborg, anul asta au fost nasii celor cu nume de Dinamo, acasa pe D.Kiev cu 3-0 si in preliminariile UCL unde au snopit in bataie pe D.Zagreb tur-retur, you know-D.Zagreb...echipa aia care apoi a venit in EL unde a facut instructie cu Petrolul si Astra nu exista termeni de comparatie intre echipele astea si nonamurile alea de pescari cu care ati jucat voi in concluzie, voi intotdeauna ati avut-o mai mica ca noi :))))

mariuss72
mariuss72  •  06 Martie 2015, 14:37
Postat de ando89 pe 06 Martie 2015, 14:36

Sa-l vad pe jiji peste vreo doua luni cum se milogeste pe la Rin: hai ba ionele ca am glumit cand am zis ca esti falit, ma lasi pe mine sa joc in locul tau in preliminariile UCL?

Iti spun eu ce face, il naseste pe Ionel si a rezolvat problema :)

ando89
ando89  •  06 Martie 2015, 14:36

Sa-l vad pe jiji peste vreo doua luni cum se milogeste pe la Rin: hai ba ionele ca am glumit cand am zis ca esti falit, ma lasi pe mine sa joc in locul tau in preliminariile UCL?

dinamo_fan
dinamo_fan  •  06 Martie 2015, 14:35
Postat de danieliorga2000 pe 06 Martie 2015, 14:04

Daca este adevarat ca s-au platit datoriile (desi am indoieli), lui Negoita ar trebui sa i se ridice statuie.A salvat un club de traditie de la desfiintare.

Amin. Si daca la vara face combinatia cu aducerea jucatorilor de la ASA atunci cred ca face si echipa bunicica. Cred ca asta e singurul patron pe care l-am avut pana acum, restul toti au fost creditori si mafioti care si-au batut joc de echipa iar acum infunda puscaria. E bine a iesim si noi la lumina.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 10