Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit. El nu face așa greșeli”
0
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
Răzvan Raț are o favorită surprinzătoare la titlu în Superliga: „A fost primul meu club”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Ti-am mai zis:Nu sunt subinginer(asa crezi tu ca minimalizezi omul),nu sunt fcsebist(3,14 su pe ei)si nu sunt la ora de geografie sa ma scoti tu la tabla ca la scoala gen 8 si nu ma afecteaza mizeriile tale!Sunt oltean ca si tine,da` oltean curat ,nepangarit de virusul Dinamo!Hai,la revedere ,ca nu ma pasioneaza discutiile cu tine!Cauta-l *** aka Chercea Marfe si ***!Adio!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu nu!Tu esti cu PSD in ADN!Tu ai fost la miting la Cotroceni cu pensionarii sa -i ceri demisia lu `Hanus`..;)))
pleaca nistore ,dar pleaca !nu moare dinamo fara tine !nu a murit in 90 cand a plecat mai mult de o echipa ,sa vedem daca acolo unde speri sa ajungi vei fi tratat ca o vedeta ,RATATA !!! DRUM BUN , dar sa nu indraznesti peste 2-3 luni sa ceri sa fii reprimit de dinamo ,lasule ! vei primi ceea ce meriti , ptr. ca la ultimile doua jocuri nu ai vrut sa ajuti echipa ,rusine !
Mai Pavele, pai Dinamo a batut recent pe Viitorul si Gaz Metan iar cu Fcsb si Cfr a facut egal :)) Si nu asa ca la tine la serviciu daca nu esti eficient refuzi salariul ? :))
Salariul din contract trebuie plătit, Pavele! Dacă nu, justiția, Radule!
Hai, lungă și pe axul central!. Dacă ții neapărat, am văzut că mă iubești în nenumăratele tale comentarii , poți să mă cauți pe adresa lui personală, știi tu adresa tipului cu care mă confunzi și așteptăm mesaj din partea ta. :))
Tu meriți toată educația din lume, metre! Indiferent de ceas, fus orar, longitudine, latitudine, point și ce se mai pun în calcul când un subinginer se dă sculă pe basculă și face pe fecesebistul de mic. :))
Cine termină în primele patru? Să nu existe confuzie, amice. CSU Craiova, echipă elevată direct? Sau Universitatea Craiova? Eu am reacționat la părerea ta despre Dinamo, cum că trebuie să dispară. De ce un susținător al unei echipe înființate de trei ani cere dispariția unei echipe înființată acum 70 de ani?
si inca ceva. la cum ii cunosc pe cei de la dinamo nu te vor ierta pentru ce ai facut pentru gilceava si instigare intr-un fel intr-un moment greu. am scris atit de multe de badea de popovicioiu de dinu si nu la superlativ de negoita etc. asa ca nu sint de partea cuiva dar este o regula. ia priveste la narcis raducan baiat cu scoala cu bun simt care a refuzat sa dea din casa dupa ce a plecat cu scandal de la baecali care l-a dat afara. a spus ca a fost parte din club si nu poate sa vorbeasca cele intimplate acolo. bravo narcis... invata nistore ca nu se termina lumea cu tine. si cind barca este in deriva nu da copita in fata celor care te-au ajutat cindva. atit
prosti inarmati cu arma caracteristica lor anume prostia. azi smecherii au dus si duc romania in derizoriu. unul ca tine a ajuns de comedie prin presa la ceea ce declari aratindu-ti limitele intelectuale si lipsa de staif. bun ! dar nu as fi crezut niciodata ca vei ameninta public. pleaca si daca astia iti vor da valea nu iti va fi bine. vrei golf si alte tari care ti-au promis bani multi? foarte bine dar nu lovi in cei care te-au lansat si s-au luptat pentru tine ca sa ajungi la o nationala. la cfr dece nu ai functionat? ceva nu a mers si nu merge cind ai linga tine oameni foarte buni. iti place sa te balacesti in submediocritate si se vede pentru ca presa este inca indulgenta cu tine. repet mai rau ca toate este lipsa ta de caracter sa faci cunoscut din bucataria clubului ce se intimpla si apoi sa mai asi ameninti cind ei sint in durere. iti vor da banii si nu stai in banii astia. pentru licenta trebuie sa dea banii oricum. nu mureai tu din asta. sint convins ca deja dinamo vor cauta inlocuitor si vei plati penru porcaria asta... facuta. repet sint fapte unde esti de inteles dar nu poti fi de acord. da trebuie sa se dea banii dar nu faci asa ceva. cind nu o sa mai fi in club spune ce vrei. nu iti convine dai in judecata fa altceva dar nu te plinge presei ca un acefal. sa-ti fie rusine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.