Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a împărțit șansele înaintea potențialului baraj de Europa Dinamo - FCSB
0
Prestații mediocre pe „Arcul de Triumf” » Cine s-a remarcat în Dinamo - CFR Cluj
0
Mario Camora, anunț important despre Pancu după Dinamo - CFR: „Din ce știu, azi i s-a prelungit contractul”
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu are nici o vina, dar puțina decența nu strica. Sa faca performanta pe bune, nu in masacrul de ieri, sa fie in vizorul nationalei si o sa ma bucur si eu alaturi de el.
Mai lasati bai hoțogăniile, cum adica n-are nimic ieșeanul? Si voi sunteti tot la nivelul abject al lui Mihai Stoica.
Păi n-au valoare sa fie titulari!
Ce are una cu alta? Ce vina are Bani pentru accidentul ieseanului? E inca la inceput de cariera, nu a mai dat gol de un secol, si nu se poate bucura din cauza ca un adversar s-a accidentat??
comentatorii meciului,acesti tutancamoni care se muta de la o televiziune la alta de nu mai are un tanar loc,insista ca a fost fault de cartonas rosu la fundasul nostru,dar la Botosani-Dinamo edjuma i-a rupt genunchiul lui tomozei si arbitrul nu a fluierat nici macar fault,nu mai zic de cartonas rosu.totul se vede doar atunci cand e in culpa Dinamo.Stau tembelii la colt sa vaneze pe Dinamo.
Bravo băieți, ei cred k și amzar ,bordusanu și bani care is câini adevărați o sa fie titulari cât de curând ????????????????????????⚪️????⚪️????⚪️????
de ce voiai? *** ca e argesu' in B pentru urmatorii 5 ani?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Bani, sa continui tot asa!
Asa Ahmed,arata-le si sticla de sampanie!
Ți-ai ***' te ticăloși ce sunteți! Dawa a atacat mai ușor!?... Omul a fost operat și nu joacă 1 an! Ieșeanul nu are nimic! Faceți doar *** Ia uite bă unde era milosul neamului! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.