Comentarii (23)
890445244411463
Bistreanu Constantin  •  18 Septembrie 2021, 14:07

Esanu este portar de Liga a II a maxim. Daca asta e obiectivul cu el in poarta o sa îl îndeplinim! Zero ieșiri,zero reacție,zero plasament. Goluri parabile primite din cauza valorii îndoielnice.Cu Farul de la centru a fost culmea penibilului ,minge de oprit și cu capul el se împiedică și cade din picioare.Penibil!!!!

10152939634824858
Mikey Sirbu  •  18 Septembrie 2021, 13:04

Adevarul e ca a cam comis-o anul asta. Unii spun ca trebuie sa i se dea încredere, pai i s-a cam dat încredere după golul ui Betancor de la jumătatea terenului și alte goluri primite ușor. FCSB a avut 8 suturi pe poarta și știm cât s-a terminat meciul. Ar trebui încercat si Iliev, măcar sa fie concurența.

valyomanyd
valyomanyd  •  18 Septembrie 2021, 12:54
Postat de Jiří Janečko pe 18 Septembrie 2021, 12:14

Da, au fost cateva goluri, care i se pot imputa, dar sa nu uitam ca marea majoritate a golurilor au fost ale apararii, in frunte cu Steliano Filip, la care nu a avut nici o sansa.

Bre, i-a zi-ne cateva goluri luate din cauza lui Filip..Esanu a baut apa dupa Sorescu si a inceput sa se creada mare portar, cu fcfcsb are cel putin trei goluri ale lui,2, 4 si 6...

elgabri
elgabri  •  18 Septembrie 2021, 12:31

Face si Dinamo ca FCSB cu Vlad ;))

234097014923331
Marius-Adrian Creţu  •  18 Septembrie 2021, 13:06

Neapărat titular trebuie să fie Plamen ... ILIEV!!!

creeperno115
creeperno115  •  18 Septembrie 2021, 22:41

E normal sa fie schimbat sorescu de finul lui becali, mirel ratoi

rayclark
rayclark  •  18 Septembrie 2021, 19:06
Postat de catalin.palcu pe 18 Septembrie 2021, 15:09

dupa pauza e si minutul 90+ 3. l-a scos nu din cauza randamentului ci ca sa-l debutaze pe Capusa. asa si R Marin a fost bagat dupa min 70 in ultimele meciuri la nationala, asta inseamna ca nu are valoare ? si daca valoreaza 250 de mii Sorescu, de ce ati oferit 750 de mii pe el ? si daca vi-l dadeam, auzeam imediat ca vreti sa-l dati pe 3 milioane pe undeva. a, ca e iesit din forma acum, de acord. foarte multi sunt si ii vezi pe la nationala. cat timp la nationala au loc Markovici, Corbea sau Cordea cum il mai cheama, are si Sorescu. a, poate ca in vremurile bune, astia nu prindeau nici selectionata divizionara, asta e alta discutie.

cordea ala v-a dat 6-0,o sa il tineti minte cat traiti. cordea la nationala a jucat doar un meci cu lichtenstein si a jucat excelent. ca a jucat cateva minute pe final cu macedonia,chiar nu conteaza. sorescu este o pe99arda. o sa vezi ca nu mai face nimic la vitan barzesti. auzi la ***,iesit din forma. asta este gluma anului. asta nu mai joaca nimic de 2 luni si tu tspui ca este iesit din forma? really?

catalin.palcu
catalin.palcu  •  18 Septembrie 2021, 15:09
Postat de rayclark pe 18 Septembrie 2021, 14:56

am spus dupa pauza. repet,sorescu este pearda de la o echipa retrogradabil pe un loc direct retrogradabil,valoreaza maxim 250 de mii si nu are ce cauta la nationala. nu mai joaca nimic.

rayclark
rayclark  •  18 Septembrie 2021, 14:56
Postat de catalin.palcu pe 18 Septembrie 2021, 14:52

nu l-a schimbat nimeni la pauza, ci in min 66 cand l-a bagat pe Capusa care a facut imediat penalty. si probabil a fost schimbat pt ca fusese integralist cu Georgia cu 3 zile inainte. citeste aici cine a fost revelatia meciului. https://www.gsp.ro/fotbal/nationala/anglia-romania-live-633575.html