Comentarii (6)
laur_borcea
laur_borcea  •  26 Iunie 2026, 13:34

Il ai pe Codrut Sandu portar-ul tau! ( Cel mai bun portar al ligii a 2-a ! , votat in echipa Liga- 2 cel mai bun 11 !) si international de la U15-la U21 , varsta 20 ani si tu il aduci pe bani si salariu de minim 15000 eur ???? In loc sa promovam jucatorii nostrii tineri afducem toate epavele de afara !

laur_borcea
laur_borcea  •  26 Iunie 2026, 13:33

Il ai pe Codrut Sandu portar-ul tau! ( Cel mai bun portar al ligii a 2-a ! , votat in echipa Liga- 2 cel mai bun 11 !) si international de la U15-la U21 , varsta 20 ani si tu il aduci pe bani si salariu de minim 15000 eur ???? In loc sa promovam jucatorii nostrii tineri afducem toate epavele de afara !

Budrix69
Budrix69  •  26 Iunie 2026, 13:24

Corect cu oglinda, doar la fotbal EuroPA e mai departe !!!

Bisisica
Bisisica  •  26 Iunie 2026, 13:22
Postat de Bedyxanul pe 26 Iunie 2026, 12:46

Ai văzut a cui rezervă a fost la Braga. E mult peste Devis și Roșca!!?

Probabil ca nu e peste Rosca, dar peste Horatiu Moldovan e sigur. Ala nu mai joaca decat pe plaja cu aza!

Bedyxanul
Bedyxanul  •  26 Iunie 2026, 12:46
Postat de therealreddog33 pe 26 Iunie 2026, 12:14

O fi bun băiatul, trebuie văzut. La prima vedere: rezervă la un club slăbuț în Ligue 1, apoi rezervă în Portugalia, unde a prins 2 meciuri, la un club bun totuși. Nu pare a fi peste Epassy, care e portar de națională în Camerun, au și cam aceeași înălțime. Din ce înțeleg eu, vine împrumut, înseamnă ca riscul e scăzut. Să îl vedem la treabă.

Ai văzut a cui rezervă a fost la Braga. E mult peste Devis și Roșca!!?

therealreddog33
therealreddog33  •  26 Iunie 2026, 12:14

O fi bun băiatul, trebuie văzut. La prima vedere: rezervă la un club slăbuț în Ligue 1, apoi rezervă în Portugalia, unde a prins 2 meciuri, la un club bun totuși. Nu pare a fi peste Epassy, care e portar de națională în Camerun, au și cam aceeași înălțime. Din ce înțeleg eu, vine împrumut, înseamnă ca riscul e scăzut. Să îl vedem la treabă.

Comentează