Comentarii (75)
sala_dalles
sala_dalles  •  12 Noiembrie 2020, 23:25
Postat de utilizator șters pe 12 Noiembrie 2020, 23:06

Nu prea am avut multe ocazii in ultimii ani sa fiu de acord cu Duckadam, însă la ora asta pare singura soluție care are sens. Rețineți însă ce va spun, doar falimentul SC FC Dinamo 1948 SA NU este suficient, trebuie obligatoriu închis și AFC Badea, aflat oricum in insolventa după cum scrie cu roșu chiar pe antet. Cum spune și el, nici noi și nici rapidiștii, nici măcar oltenii nu am murit de supărare ca a trebuit sa o luam de jos, singurii bebeluși plângăcioși sunt fscbistii!

Ti am mai spus. Se intra in insolventa .,.jucatorii nu vor primii nici un cent . Ce sa la fac daca au fost fraieri ! Trebuia sa ceara bani la semnatura

doarpomana
doarpomana  •  12 Noiembrie 2020, 23:21

Señor Concertao sia redeschis contul de feisbuc si le va da toti banii jucatorilor curand.Trebue sa avem ancredere in el a-re intentii nobile.Vamos!

jensenht
jensenht  •  12 Noiembrie 2020, 23:19
Postat de valiomanid pe 12 Noiembrie 2020, 23:11

Giceivici?:))))))Nu pot sa cred cat de prost e asta:))))))))))

valiomida,99% din populatia lumii nu ar fii in stare sa scrie corect din prima numele polonezului,deci nu este mare branza. dar faptul ca te-ai umilit asa de rau la articolul cu,contra in care ai spus ca declaratia lui contra privind faptul ca pleaca daca isi primeste banii a fost spusa saptamana trecuta,dovedeste ca esti ***. repet,contra astazi a declarat treaba aia nu saptamana trecuta. si valerii gazaev te-a scuipat si a spus ca a vazut declaratia lui contra astazi in direct la digisport. adica ***? auzi la *** ca scriu numele polonezului fonetic,inseamna ca sunt nu stiu cum. ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

slanderhit
slanderhit  •  12 Noiembrie 2020, 23:02

mie imi este frica de altceva. sa nu care cumva sa joace mai bine rezervele spaniolilor si juniorii. dar nu conteaza,jucatorii sper ca nu os a fie asa de prosti sa renunte la bani. pleaca acum dar incaseaza banii pentru intregul contract. cum a facut gicievici ala,doar ca la ala a fost o suma mica si a fost un caz izolat. aici toti sunt in situatia asta. era unu care il felicita pe giecevici,unul de la vitan barzesti. ha ah ha

slanderhit
slanderhit  •  12 Noiembrie 2020, 22:58
Postat de foxy pe 12 Noiembrie 2020, 22:55

Articol dupa articol cu "primadona"momentului !"Dinamo Bucuresti Campioana Spaniei esti!:))Altceva ,ca astia sunt "oale si ulcele"!:)))

vezi ca te da in judecata badea. este sc dinamo..p,fc dinamo bucuresti joac ain liga a 4-a si tinand cont ca societatea respectiva este in insolventa o sa se desfiinteze si echipa aia din liga a 4-a in scurt timp.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează