Alte știri din fotbal
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
poisone,treciu pe clona fc r,ai parasit mimao? ha ha ha
Acum se joacă altceva? O fi inventat Yedi un sistem de joc, ce prevăd pălituri de pedeapsă în fiecare meci, mă rog. :)) Discutăm după meci.
Asta e cumva cronica unui meci de acum 15 ani ? Pe vremea aia se juca ce spui tu.
au fost notificați că n-au voie. nu armata conduce frf. legea sportului e clară.
Păi festivalul ăla de dota sau ce o fi aduce o grămadă de bani la primărie, plus că stadionul nu s-a făcut doar pentru a juca fotbal cu tribunele goale, peste tot în lume pe stadioane se mai organizează și concerte, festivaluri etc.
Clona nu știu, Steaua are sigur! :-))) Mai ales dacă Ciucă al nostru o sa fie Premier! :-)))
Prapaditii aia care nu leaga doua pase si nu sunt capabili sa nimereasca poarta din 10m sunt Dinamo? :))) Doar fraierii cred asta! Asta e mumia lui Dinamo, mortul tinut in geam pt ca DDB-istii sa-i ia pensia (sau alocatia). Ce rusine! Tare ma tem ca nu vor retrograda nici anul acesta si ca vor continua pe aceeasi linie si la anul: taras, grapis, abureli, petarde de jucatori, procese si sperante desarte. Asta inseamna sa nu ai coloana vertebrala. Da-Si-Mie Bucuresti, fosta Dinamo, e o alta oglinda a decaderii fotbalului romanesc. FC FCSB e oglinda hotiei din fotbalul romanesc. La Craiova sunt doua echipe cu acelasi nume si cu stema similara. Alta porcarie romaneasca. Doar Rapidul ce mai reprezinta fotbalul pierdut - aceiasi haiduci, singuri impotriva tuturor, cand cu meciuri bune, cand cu meciuri slabe. Hai Rapid!
Jucăm acasă, Care este problema ta? N-ai niciun interes pecuniar, bănuiesc. :))
Mă așteptam ca Rapid să conducă ostilitățile cu o echipă debusolată aflată în insolvență care nu are nicio perspectivă.
Bun Ivanovski asta. Se vede ca are stofa de atacant în el. Aduce un pic cu Mihalcea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.