Alte știri din fotbal
„Diavolul” Matteo Duțu a fost prezentat oficial la Dinamo: pe câți ani se întinde contractul
0
Filipe Coelho, declarație pe placul finanțatorului Rotaru: „Acesta e cel mai important lucru”
0
Dublul campion din Superliga a revenit în România! A fost prezentat oficial
0
După Boateng, Dinamo îi propune și lui prelungirea: „Îl vedem în continuare ca parte importantă a proiectului nostru”
0
Știri din fotbal internațional
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă șocantă » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Directorul GSP a răbufnit: „Meciul FCSB? Catastrofal, vraiște! Iar un lucru mi se pare de neconceput”
2
Galatasaray transferă de la campioana Italiei » Jucătorul a ajuns la Istanbul pentru vizita medicală
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Sa va dati smecheri cand o sa reusiti sa tineti clubul in viata din banii vostri
Dinamovistii sunt singurii suporteri din Romania care au reusit sa se organizeze, au bagat mana in buzunar si au salvat echipa cel putin temporar. Restul e cancan.
cine semneaza articolul de 2 lei 50 zeci ,foarte multi purtatori de vesta CITY ROIESC in jijigesepebeee electronic !!!!folositi spray de furnici!!!!!
Poate vreți sa spuneți Dinamo e nr 1 la galerie si pe locul 2 tot Dinamo și pe 3 tot Dinamo. De la locul 4 in jos restul.
Subscriu la cele spuse de tine , dar doar în privința fanilor unde Rapidul se poate spune că este unic în România. În ceea ce privește performanțele însă , lucrurile stau diferit. Și fanii dinamoviști sunt acolo sus... foarte sus , eu spun că pe locul 2 după Rapid. Oricum , cu mare părere de rău , este singurul meci din Liga I în care nu voi ține cu Rapidulețu' , dar pot să spun că cel mai puțin supărat dacă mănâncă bătaie Dinamo , sunt dacă mânâncă bătaie de la Rapid.
Rapid, big respect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.