Alte știri din fotbal
Ionuț Chirilă, după 3 eșecuri din 3 meciuri pe banca lui CS Dinamo: „Nu mă interesează rezultatul”
0
Ochelari de mii euro și țipete care au zguduit vestiarul » O nouă reprezentație a lui Ionuț Chirilă: „Unde o dai, mă, în condiții de adversitate?”
0
Marius Bilașco a comentat ironia lui Dinamo din săptămâna derby-ului
0
Gigi Becali a pus ochii pe Karlo Muhar, dar MM Stoica a intervenit
2
Știri din fotbal internațional
Avertisment pentru Universitatea Craiova » De ce KuPS e „imună” la deplasări
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Finlandezul care a jucat pentru Universitatea Craiova crede că oltenii au un mare avantaj împotriva lui KuPS
0
Acord pentru transferul lui Frattesi » Unde îl împrumută Inter și cât ar putea încasa pentru cedarea sa definitivă
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Un TIR încărcat cu pui a lovit un pod de pe Autostrada A1 București – ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O șoferiță a cumpărat un Mercedes C63 AMG second hand și s-a trezit cu ...
Libertatea
De unde stii , ai fost frapiera ? :)))
Matei face prea multe piruete( si paseaza la fundasi) se crede la balet !
Plangaciosul Torjihnio nu a fost exclus ? Un expirat care nu joaca nimic.
Nu am nimic cu Rednic, dar sincer...Matei mi se pare unul din cei mai buni mijlocasi de creatie din campionat. El si vede bine jocul, dar si participa la faza defensiva, nu ca alde Tanase, care uuta da vina inapoi. Ok, a ratat cu Clinceni si e de condamnat, dar e unul din putinii jucatori buni de la Dinamo. Cred ca Rednic a uitat sa antreneze. Nu are ochi
A adus 5 jucatori f slabi dar o sa mai aduca 10 si mai slabi cu toate ca nu e in stare sa antreneze nici porumbei da vina pe jucatori ! La iasi a adus 20 de jucatori si ia bagat in B urmeaza falimentul ! La viitorul 2 sau 3 dar sa prins regele dupa ce la urmarit la antrenamente si ia dat papucii daca nu e dat afara de la dinamo echipa o sa fie desfiintata de acest impostor !
uraaaaaaa , dar totusi lipsesc 3 d p lista : torje , rauta si sorescu (inclusiv sorescu) !!!
taras la Cluj,sa tragi sirena la Chefere..
Era sa-l uit pe ,,fenomenalul" Itu,du-te
Doar doi din cei trei (foto ) . Pe *** cel Mic nu îl dă afară că este element de viitor . Îi doare în peniță pe mingicarii . . La masă mai era un individ pe nume Jack Daniel's ,pe care l-au băgat sub masă .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Red-mic si a pus piciorul in prag ;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.