Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
1
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
5
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
pacat
Ce amatori :))
Si daca vrei, pot sa-ti dau cateva exemple: Nicolae Mitea, Sabin Ilie, Claudiu Raducanu, Lutu.... Si am dat doar exemple de fotbalisti de top care au castigat mult mai mult decat 2000 de euro pe luna atunci cand au fost in activitate, iar acum sunt faliti sau asistati sociali. Daca vrei sa-mi spui ca astia vor ajunge vreodata antrenori in liga I-a, inseamna ca esti un ignorant al fenomenului. Ce sa mai vorbim insa de cei care n-au jucat in viata lor altundeva decat la Bistrita sau Ceahlaul?
Atunci cand comentezi este bine sa si gandesti, altfel te faci de ras! Judeca si tu: in liga I-a de la noi sunt 18 echipe; fiecare echipa are un lot de 25 de jucatori; in total sunt deci cam 450 de jucatori activi pe prima scena fotbalistica; toti isi vor incheia cariera cam la 32-33 de ani; in functie de echipa la care au evoluat au castigat intre 2000 si 12000 de euro pe luna; Dupa mintea ta, cati dintre acesti 450 de jucatori pot ajunge antrenori in liga I-a? Nu cumva maximum 18? Iar restul ce fac? Daca o sa ai curiozitatea sa pui mana pe carte si sa te informezi mai bine, vei vedea ca multi dintre ei ajung antrenori prin liga a V-a sau capsunari prin Spania...!!!
Dar cine dracu e dinamo de e refuzata in dauna unei echipe modeste ? Cu ce e mai presus dinamo decat Leuven ?
voi sa-i faceti cu mana lui Mache ca sa aveti noroc in continuare!
Ca banii aia care vi i-am data ca sa bateti pe CFR i-ati papat repede, asta e ...:))
Eu vi l-as da si pe MM la pachet ... ca sa impusc 2 caini o data ...:)) Cel mai tare manager din emisfera ...:))
Lasa ma ... ca dupa ce il vindem noi pe Chiriches, va dam un milion sa va faceti echipa cat de cat, da nu ne fie rusine de rusinea voastra data viitoare cand mai jucam derby cu ingerasii alb-rosii ...:))
Pai atunci largeste putin sfera de cuprindere a comentariului tau: toate echipe romanesti - performante si atractivitate zero plus amatorism ieftin. Si nu scrie niciunde ca un fotbalist trebuie sa iasa la pensie la 32 de ani si nu poate fi mai apoi decat antrenor in judeteana, altfel ajunge alcoolic si asistat social. Daca absolutizam asa, cu totii suntem niste zerouri ca valoare si posibilitati de progres, desigur ca persoanele de fata se exclud:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.