Alte știri din fotbal
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
5
Știri din fotbal internațional
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Si in conditiile date, plâng gigistii, plâng.....
Of, ooof!!...gigisti idioti nu se pot schimba niciodata!
Si nu s-au strans nici macar 10000 de donatori in ddb :)))))))). Asa sunt ei 3 milioane, cum a fost si gol la Fabbrini. Penibilii catelusi hilari, aka PCH :))))
Ce va mai f*** grija de dinamo , *** :) ZIaristii lui peste sau mai bn zis va credeti ziaristi, nu stiti decat sa improscati cu noroi in dinamo si nu aveti liniste vazand realitatea nu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era as uit ! EU nu am murit niciodata de foame ! Ia o cu paine !
Important e ca nu mint si nu sunt demagog. Asta e adevarul. Dinamo ofera salariile cele mai mari din istoria fotbalului romanesc. Locul doi. Cfr
Ce vă mai arde grija
Da, Intr-adevar, tu nu minti, tu esti prost de bubui!!!! :))) Esti de-o prostie incomensurabila. D-aia n-ai facut nimic afara si esti un mort de foame!
Da dar si cand vor lua toate restantele odata sa te tii paranghelii cu infectari.Asa daca zic jucatorii ca nu au bani, ceea ce nu cred, trebuie sa circule mai putin.
Spaniolii vor sa scape de toti trancanitorii din vechea administratie. Ii dau afara pe toti. Unul nu scapa. Au secat dinamo si sunt demagogi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.