Alte știri din fotbal
12 dueluri, astăzi, în play-off-ul Cupei României Betano » 5 echipe din Superliga implicate
0
„A zis bine Gigi, că a mai luat o țeapă” » Noul transfer de la FCSB a fost făcut praf de Adrian Mutu
1
Cum se poziționează Mihai Stoica în scandal: „Îți arăt mesajul pe care i l-am trimis lui Bîrligea”
4
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză mare în echipa Craiovei pentru play-off-ul Europa League!
0
În fine, Napoli rezolvă primul transfer al verii! » Pachet de 30 de milioane de euro pentru noul fundaș francez
0
Cristi Tănase s-a îndrăgostit: „Îmi place așa mult că aș juca de două ori pe zi! E foarte greu, nu e pentru oricine”
0
Scrisoarea lui Rodri la despărțirea de Manchester City: „Dragă Pep, mintea mea n-a putut suporta toate ideile!”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
24
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Asta cu masa verde e prostie mare. Adica clubul n-are nicio vina ca s-au dus prostalaii prin baruri si d-astea si se pierd puncte? Halal regulament facut pentru covrig 19 care omoara putin dar e o unealta perfecta in politica.
Nu-i nici o horă si nici o boală, unii sunt pur si simplu pozitivi,dar evident asimptomatici.Hora și bucurie va fi pentru mine dacă zboară e hipa asta de tristă amintire în liga a doua și pînă la a patra....Motivele le-am mai expus,nu le reiau..
mari pierderi nu sunt ..in locullui popescu grigore poate juca f bine pustiu Eman ..in locul lui rauta pustiul strechie sau serban ,lazar era rezerva iar fara era oricum rezerva ..se poate juxca linistit meciulde duminica daca testul de azi iesenegativ asat daca vrea frf aica seviiciile care ajuta pe burleanu un fcsb-ist declarat? parca asa se vorbea sca serviciile la pus sef la frf ..acumilajuta sa nu dea 5 milioane .
tu esti ciobanedante ?te plictisesti la palat ?acadelele cugustde banane sau de mandarine ?sunteti *** jucati necinstit incalcati regulamente .***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeu nu bate cu bâta, dar bate....Cand n-ai bun simț, când vrei tu să joci finala cupei, deși ai încasat 0-4,în două meciuri,neavând în 200 de minute nici un sfert de ocazie,se poate și așa...Sa joace cu cine au, că și FCSB are vre-o opt accidentati și le-a dat și așa patru...Daca nu,0-3 la masa verde, că tot au ei vise erotice cu finala cupei și PA..Drum bun spre liga a patra...
..de altfel..
Cam suspect, tot covidul la Dinamo, si exact inainte de meciul cu Chindia..
Aha!:)))
Sunt doua legi care se bat cap in cap si fiecare se bazeaza pe ce care ii convine! Vina este a celor care au "lucrat" la aceste regulamente, in nici un caz a noastra! PS: Primul semn rau pentru pomanagii s-a aratat deja: a venit covidu'!!:) Sau l-a trimis gigel prin intermediul lui Danciu!:))
O dam pe merit sportiv!:)) Dinamo cere de pomana, voi ati primit deja pomana( si o sa mai primiti daca nu se joaca nici barajuj-foarte posibil dealtfel)! Hai sa mai si jucam! Cea mai slaba echipa din campionat are pretentii la Cupa! Sunt ridicoli!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.