Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Numai o saracie ca minamo isi "cumpara" proprii jucatori imprumutati prin alte parti :))) Iar gsp considera astea transferuri :)))))))
fff b dar noi vrem la fel sa-i readuca si p : i.popescu , c.saftescu , ciobotariu , s.bucur , r.krausz , p.petre , l.manole , tircoveanu , neicutescu si p d.popa !!!
După meciul cu fcsb o să fim în play off !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Locul 7 indrazneste sa latre?
Voi v-ati nascut umiliti moldovene. LOCUL SAPTE hahahaha hahahaha
Blatistii intre ei .
si inca ceva,astra,botosani si viitorul,jucand intre ele,pot face in asa fel,incat sa va scoata din schema,daca vor.
cine,voluntari sau cine? ca rinamo aka rusinea romaniei sezonul trecut a batut tur retur pe viitorul,daca nu erau ei,cei de la viitorul erau cmapioni cu 2 etape inainte,ca mediasul pierdea tur retur cu viitorul. Steaua de bine de rau, a luat 3 puncte cu *** rinamo aka rusinea romaniei. dar repet,citeste mai jos si explica-mi tu mie cum se poate califica rinamo aka rusinea romaniei in aceste conditii in playoff. ar trebui sa bata efectiv aproape tot in ultimele 4 meciuri(avand cel mai greu program),pentru a spera la playoff. nu au batut pana acuma si bat dintr-o data acuma. pai voi puteti sa aveti rezultate aproape perfecte aka sa faceti egal cu Steaua,csu si astra,castigand cu chiajna si tot sunteti 100% out din playoff cu 6 puncte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.