Alte știri din fotbal
Pleacă de la FCSB! Ultimele decizii ale lui Gigi Becali l-au convins să își caute o altă echipă » Sunt negocieri tot în Superliga
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
FRF pregătește planul B: Gheorghe Hagi, prima opțiune dacă Mircea Lucescu nu poate continua! Detaliile deciziei
6
Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme a lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » Ianis Hagi e titular: gol anulat, minutul 5
1
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Imi pare foarte rau ptr. DDB, dar va fi raspunzatoare in solidar cu Negoita ptr. retrogradarea lui Dinamo si pierderea bazei de la Saftica. Cand tu esti rupt in fund si te indrepti spre catastrofa, ai tupeu sa ceri 1 milion garatii? Ptr. mine e clar ca DDB este mana in mana cu Negoita si blocheaza vinzarea echipei.
E greu să-ți vinzi jucăria, atâta timp ai avut-o,acum îi vine greu să se despartă, să dea bunul Dumnezeu să reușească vânzarea clubului astăzi, suporterii și jucătorii aceste echipe au nevoie de liniște.
Cel mai bun exemplu la nivel inalt, uitate cum a fost preluata PSG, Marseille, presa nici nu mirosea subiectu asta, si au aflat imediat dupa semnarea vanzarii catre firmele Arabe.
Asta am spus si eu si Danut Lupu, cand o afacere se face, se face fara sa stie presa, si se afla atunci cand e totu semnat, dar asta e doar o tragico-amuzanta scena, in care Negoita zice ca vinde, dar nu vinde, iar spaniolii se fac ca vor cumpara, cand defapt nu au bani destui. Tragic-comic as putea zice
Subiectul asta a devenit deja penibil ... Ce om serios face afaceri in presa!? Ati văzut pe undeva ca negocierile intre doua firme serioase sa apara in ziar, basca înainte ca tranzacția sa fie finalizată!?
PCH e cumparata demult, asa a fost si pe timpu lui Borcea,Badea. Doar ca Negoita nu e asa darnic cum erau Borcea,Turcu(Dumnezeu sa-l ierte), Badea si ceilalti nenorociti. Negoita le ofera actiuni si s-a scos, vorba ta, o sa zica ca din vina suporterilor nu sa vandut clubu. Cum sa pretinzi tu garantie de 1 milion ?? Pai noi mai stam de garantii cand purceaua e moarta in cotet si sta cu fundu in usa ??
Din cauza unora din PCH ( in special liderii ) si a lui Negoita acest club va ramane in mocirla in care se zbate din 2008 incoace.
Din pacate PCH s-a lasat antrenata in magariile lui Negoita si va fi scoasa vinovata ptr. distrugerea lui Dinamo. Negoita s-a scos! O sa spuna, eu am vrut sa vand dar suporterii s-au opus! Cine credeti voi ca o sa mai cotizeze cand se vor lamuri ca il sponsorizeaza pe Negoita? Sa va vad atunci cat de tari mai sunteti!
Hai sa inceta cu gogosile astea, daca se vindea, pana acum eram sub patrimoniu spaniol, dar Negustoru din VITAN joaca teatru si nu o sa vanda niciodata acest club, decat atunci cand il va duce pe marginea prapastiei ( si va mai fii doar un pas pana la *** in gol). Din pacate, azi nu se vand decat minciuni, cum sa tot mintit pe acest subiect. Incetati cu comedia asta, Negoita, sa te vedem impaiat la universitate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai domnule Curea, aratati milionu, din toate accele 10 milioane, 1 milion e pistol cu apa pentru parbrize. Daca aveti ganduri serioase , demonstrati ca aveti milionu si oferta este reala, altfel, nu sunteti mai prejos decat toti mincinosii din lumea asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.