Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
N-a pomenit nimeni de Steaua prostule.
O să ajungă Nistor la FC FCSB când va ajunge Craitoiu laureat la Nobel pt literatură.
la revedere atita e de zis. Oricum Dinamo nu mai exista. Retrageti echipa din campionat imediat, chiar de azi. Trebuie sa se termine cu agonia asta si cu circul asta ieftin. Trebuie sa fie cineva care sa poata face asta imediat. Nu mai e nimic altceva de facut. HUOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Dinamo
Se" bat" marile cluburi pe Nistor ca pe Ianis Hagi!
la steaua 100% nu ajunge. nici la fc fcsb.
Urechiatul asta nu o sa ajunga in viata lui la Steaua !!!
Ar fi interesant de numarat cite articole s-au scris despre plecarea lui Nistor...sint oare vreo 100 ???
nu stiu la ce meciuri ale lui Dinamo, te-ai uitat. Sau poate ca nu ai urmarit deloc. Ai fi observat ca Nistor a fost jucator deciziv in majoritatea meciurilor in care a jucat. Pe de alta parte, gsp.ro baga AZI articol cu Uhrin, dupa ce ieri l-au dat demis! (facepalm)
Nu este nicio pierdere pentru Dinamo. Nu stiu cine l-a vazut pe Nistor asa de mare.
Sa plece toti in afara de Uhrin, e singurul care merita dintre toti de acolo. Omul asta a venit si a facut ce a putut cu adunatura de prapaditi, fara sa ceara conditii speciale sau alti jucatori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.