Alte știri din fotbal
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Continuă în Superligă și în noul sezon sau pleacă în Ungaria? Discuții de culise pentru un nou transfer în carieră
1
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
1
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Duceți-vă ba și la sediul din popesti Leordeni al fecefecesebe... sunt curios ce găsiți acolo și de câte ori a trecut managerul general pe acolo
Și fotbalul românesc e din sticlă. Modernă sau nu .....
Cortacero ne.a bagat in B iar astia ne desfiinteaza!!!
Daca e o firma facuta special pentru tranzactia asta, ce sdiu sa aiba?? Jesus...
Ce rău v-a facut Dinamo de nu-i dați pace absolut de loc? Cortacero, Serdean, Contra, Talnar, Badea care i-a ingropat, nimic nu v-a enervat! De ce la orice speranta care apare pentru club sariti ca arsi? Halal presa!
Pai daca Red&White e o firma nou infiintata, exclusiv pt tranzactionarea in cauza, cum sa stie paznicii de ea? Sunt dese situatiile, intalnite frecvent de catre subsemnatul, in care competentii paznici nu stiu de existenta sau nu stiu sa indrume vizitatorii catre birourile institutiilor publice care isi au sediile in cladiri comune.
O alta non-stire, care demonstreaza ca la GSP articolele sunt la norma, iar autorul pare ca a baut apa dupa RAUreanu si Udrea.
Asta cu schimbarea actionariatului e vrajeala ca sa-i prosteasca pe fotbalisti sa accepte amanarea platii salariilor. Minciuna si neseriozitatea e mod de lucru la dinamo.
Iar angajatul de la plaza era chiar nea tanasuca ... Pai dc tibi_tanasuca_Margareta, n-a auzit vreodata de aceasta firma, va dati seama ce "spirt" sunt astia ... Sampion Lig, "scrie" pe DoarDiviziaB !! "Lasati-ne sa ne pregatim ..." s-a sters deja !! ;))))
Mor gigistii care striga "falimentul" :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.