Alte știri din fotbal
Kopic chiar vrea atacantul din Superligă! Ce i-a transmis conducerea lui Dinamo
1
Dinamo, tot mai aproape de transfer » Contract întrerupt pentru jucătorul dorit de „câini”
1
„De multe ori mă criticau și eu aveam 7 goluri consecutive pe Giulești” » Alex Dobre dă cărțile pe față, la final de 2025: „Știți ce m-a frustrat cel mai mult?”
2
Transferul lui Joao Lameira a intrat în impas » Ultimele detalii de la negocieri
0
Știri din fotbal internațional
FIFA a impus o sancțiune dură unui club cunoscut » Au primit interzis la transferuri
0
Când va debuta Louis Munteanu la D.C. United » Detaliul nefericit despre noua lui echipă
1
IFAB votează 4 modificări în regulamentul fotbalului! Noutate la analiza VAR + Extinderea regulii de 8 secunde la auturi
2
Vladislav Blănuță, criticat în Ucraina: „Transfer dezastruos”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Echipajul unui petrolier ce se îndrepta spre Venezuela a pictat steagul ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Fost ministru PSD al Finanțelor ironizează bradul de Crăciun de la MIPE: ...
Libertatea
În mare parte FRF se implică dar sub imboldul vechilor securiști care au făcut averi după 89 și a profitorilor . Dinamo în comă indusă de ani de zile va fi salvată dar nu prin valoarea echipei dar va continua și în viitorul campionat într-o bălăcăreală totală . Un campionat anost cu echipe valoric de divizia a 4 a , cu profitori grăbiți la îmbogățire , fără stadion , fără bani . O federație care ar trebui să nu permită promovarea echipelor fără un potențial financiar dovedit pe parcursul minim de 4/5 ani dar și fără echipe susținute politic și primării . De aceia se numește LPF (liga profesionistă de fotbal) și nu susținute din bani publici . Nu dovedești aceste cerințe... joci în liga satelor .
V. MOGOS !!! ideal ptr. DINAMO !!!
"Uhrin ... vorbește deja despre o posibilă despărțire de Dinamo" ? Unde vorbeste mai anonimule care esti anonim de scrii in aceasta jalnica redactie?
Corect
Da domne a vorbit frf cu 5 adversare sa piarda cu Dinamo. Asa plini de bani suntem si influentam frf
"Anul trecut, Dusan a reușit să-i salveze pe „câini” de la retrogradare"! Serios? Pe mimao a salvat-o anul trecut FRF, ca si anul asta, cand le-au luat 24 de puncte Mediasului, pentru datorii de sub 900 000! Iar Clinceniului le-a refuzat intrarea in insolventa! Alta aselnita a"justitiei" romane!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.