Radulescu Horatiu  •  14 Decembrie 2019, 20:46

Costel Pisleaga  •  14 Decembrie 2019, 22:00

danciulescu , balanescu si prunea nu au c cauta la dinamo !!! DEMISIA !!! totusi daca negoita ii apreciaza atat d tare , atunci pot continua la dinamo cu salariile reduse la jumatate , doar sant caini , nu ?

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  14 Decembrie 2019, 22:17

Sa dai vina pe arbitraj cand ai atatea meciuri in care te-ai prezentat PENIBIL ca joc, este STRIGATOR LA CER !!!! Uitati-va cum se apara jucatorul nostru la cel ce marcheaza golul de 1-1. JENANT !!!! Este strigator la cer, sa jucam deja de 3 sezoane in play out !!! Daca la salarii suntem pe locul 4 (altii o spun nu eu) cum de suntem pe aceasta pozitie ? Voi nu va puneti semne de intrebare ?

knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  14 Decembrie 2019, 20:50

DUPA ATATIA RATEIURI ALBITRI,FCSB IE DE VINA STRIGATOR LA CER CA IDOLU ASTA MAI IE INCA IN FUNCTIE SI DIBITEAZA PROSTII LA TV DUPA 14 ANI DE NIMICURI SI ULMILINTE NICI MACAR FIMEIA DE SERVICIU NU MAI IERA LA NOI ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEEE

mariuss72
mariuss72  •  14 Decembrie 2019, 20:39

Lamentari penibile ca sa-si acopere prostiile pe care le-au facut, mai ales la inceput de sezon. Nu poti sa invoci conspiratii in timp ce echipa face greseli de genul celor de aseara, iar capitanul ei este un iresponsabil.

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2019, 21:04
Postat de mariuss72 pe 14 Decembrie 2019, 20:53

Ca sa intru in detaliu, dupa ce Nistor a fost un ***, echipa era inca in avantaj, se puteau mobiliza sa scoata macar un egal, in schimb au luat doua goluri in trei minute. Nu arbitrul le-a bagat mingea in poarta, nu au luat gol din penalty, ci din prostiile lor. E punctul meu de vedere, mi se pare ca toti folosesc scuza arbitrajului pentru a masca propriile prostii si lacune.

Greșeala a fost a antrenorului Dușan. Putea urca Popescu la mijloc și băgat Klimavicius fundaș. Dar până la greșeala lui Dușan, a fost „orbul găinilor” al arbitrilor, central și tușier, deopotrivă. A fost un arbitraj cu temă. Arbitrii au decis rezultatul. Intenționat!

cneius
cneius  •  14 Decembrie 2019, 20:28

Nimeni nu va vrea in play-off, conspiratii la tot pasul, etc ? Fiti realisti si priviti cum "joaca" echipa ! Doua goluri identice in 3 minute cu centrarea de pe dreapta la acelasi om ! Unde sint fundasii vostri ? Unde a fost apararea la 2-4 cu Sibiul, 2-2 la Clinceni, 1-4 la Craiova ? Se mai fac greseli pro si contra dar nu puteti da vina pe asta cita vreme voi nu jucati nimic !

dvd1
dvd1  •  14 Decembrie 2019, 20:15

retrageti Dinamo din campionat imediat, chiar de acum. Nu mai are rost sa se continue. Dinamo nu mai exista. Cind ai "derby" cu Voluntari, Clinceni, Chindia, Hermanstadt, Sepsi, etc. e mult mai onorabil sa te lasi. HUOOOOOOOOOOOOOOOO Dinamo. Afara cu toti

sibelius
sibelius  •  14 Decembrie 2019, 20:12
Postat de magic4ever pe 14 Decembrie 2019, 19:54

Cand esti furat in halul asta de arbitru si clona Fcsb primeste penalty-uri inventate la simularile lui Tănase te uiti si in grădina vecinilor...

"Furtul" a fost la 0-0. Voi ati marcat primii. Ati pierdut pe prostia voastra.

389767441538495
Tudor Petrascu  •  14 Decembrie 2019, 20:06

Ok, penalti nepenalti, nici cu televizorul nu-ti dai seama decat dupa ce vezi filmarea din spate si si-atunci te scremi un pic sa distingi faza. Dar n-a dat arbitrul doua goluri iar pe Nistor l-a scos pe bune din teren. Cand Sepsi s-a trezit cu 7 galbene si doua rosii in 30 de minute (cu Viitorul ) nu s-a oparit nimeni de la Dinamo. Iaca se intampla si la case mai mari, dar de-aici si pana la conspiratie e cam departe.