Alte știri din fotbal
Reacția lui Edward Iordănescu după ce a aflat că Gică Hagi urmează să devină selecționerul României: „Are un avantaj pe care l-am avut și eu”
0
Fostul mare internațional a refuzat propunerea lui Răzvan Burleanu pentru postul de selecționer: „Sunt convins că nu a avut încredere în grupul de jucători”
0
Constantin Gâlcă, avertizat de conducerea Rapidului: „Dacă nu câștigăm, nu cred că mai avem șanse”
0
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Presa spaniolă se ia de Ionuț Radu: „În ultimele săptămâni...”
0
Răzvan Marin, după eliminare: „Suntem triști, dar trebuie să continuăm” » Rațiu, sancționat la notă
0
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
DINAMOVISTII AU GASIT SECRETUL VIETII VESNICE: SA NU MOARA PANA NU APUCA SA'I VADA PE DINAMO IN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
mai spune-mi 2 meciuri care iti vin repede in cap din toata istoria rapidului in care rapidul a furat!! plus ca la meciul cu pandurii daca te uitati mai atent si te pricepeai la fotbal, arbitrul a tras de egal!!
atunci datii tare cu înguratul,sper ca ati mancat bine de dimineata.
BINE LE MAI ZICI TU MAI SUPERSTAR20, CA UN OM BATRAN...;) FORTA STEAUA
da are dreptate catelu,stai incet nu te ambala,sa mai prinzi macar cateva meciuri.
hai s.ictir!!
daca va uitati la comentul meu mai jos o sa vedeti ca am avut dreptate inainte de meci,deci Dinamo a primit ieri i-11 metri,asa va fi si cu Timisoara,ascultati ce va spun eu,sa moara Iancu giulesteanu de ciuda.
hia sictir!!mi-ar fi rusine in locul tau sa vorbesc! daca nu marca steau in min 92 cu siguranta in min 93 tg mures mai avea un eliminat si pierdea cu 3-0 !!
JAPCA A FACUT RAPID CU PANDURII, 2 GOLURI ANULATE SI 11M PT PANDURII SI MAI ALES CA TOT MECIUL A TRAS ARBITRUL CU VOI
Bai va bat toti descultii si voi vorbiti de europa ? Va stie Europa doar pentru ca sunteti rivalii Stelei,atat si nimic mai mult.Sunteti zero barat in Europa atat timp cat va elimina alde Nec,Elfsborg sau 17 nentori. Pana si Petre Marin are mai multe meciuri in Europa decat are Dinamo ca si club.Cand va uitati la Uefa Champions League sa va aduceti aminte ca ati plans in 86,bineinteles care erati nascuti atunci,trabant sigur este un sugac,i.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.