Comentarii (7)
creeperno8142
creeperno8142  •  05 Mai 2026, 23:05

Halucinatii

david_DDB
david_DDB  •  05 Mai 2026, 19:27

varianta gemini e mai buna decat a facut-o conducerea Rapidista.

__Van_Basten
__Van_Basten  •  05 Mai 2026, 14:15

De sigla aia oribila a fcsb niciun cuvant?! Zici ca e creata de un copil care a luat 3 la desen.

Brutusaki
Brutusaki  •  05 Mai 2026, 13:46

Tre să recunosc ca toate 3 arată mult mai bine față de actuala

DD_n
DD_n  •  05 Mai 2026, 13:05

Era evident ca dupa un puscarias sa fie bagat in seama si alt puscarias: tandemul fin-nas...

Bazaconel
Bazaconel  •  05 Mai 2026, 13:03

Acum va e clar frați dinamoviști, pentru cine„muncește”Nicolescu?!

UrmaScapaTurma
UrmaScapaTurma  •  05 Mai 2026, 12:58

Abia acum inteleg care e ala ce rade cand isi vede... spatele in piata!

Comentează