Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Directorul GSP surprinde: „Uzura, vârsta... Nu mai e același Lucescu!”
3
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
3
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
3
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovodupă victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Nu-i adevarat, legea spune ca in fiecare 5 ani poti intra in insolventa, la Dinamo anu asta sau implinit fix 5 ani de la ultima insolventa ( 2015) deci tot un ***, tot la faliment se va ajunge, deoarece, de data asta nu-l mai avem pe Anghelache care mai stia economie, acuma tribunalu nu o sa ne accepte iesirea din insolventa si va rezulta falimentu, clar pentru toti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In spatele impostorilor astea de spanioli sunt sigur ca stau ascunsi Borcea si Badea ( Bine Badea nu a plecat niciodata, avand in vedere ca el detine palmaresu ,etc). Borcea am vazut ca incet-incet se implica asa, cu actiuni pe la guvern, cu prime, etc. E clar ca tot scarba aia conduce Dinamo din umbra. Cam mare mirarea avand in vedere ca astia cu firma BENEL au sediu in Panama ( paradisu fiscal al spalatu banilor) si bineinteles ia ghiciti unde ??? In Miami bineinteles unde are *** casa de vacanta. Fimi-ar scarba de voi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Diar faliment, societatea a mai fost intr-o insolventa, daca pica, pica direct in faliment.
Iarasi abereaza programul lui bucurica? Daca domnul cortacero o sa se razgandeasca pana la urma sa investeasca, nu e nicio suma. Fiind actionarul majoritar, nu poate pati absolut nimic cat timp nu face spalare de bani si alte talharii de genul. Daca nu mai baga niciun ban, doar clubul o sa sufere, nu el. Insa eu ma incred in el si sunt sigur ca domnul cortacero ne va duce in cupele europene
Referitor la comantarii: Nu stim daca va merge, dar macar suntem datori sa incercam. Ar fi bine sa se alature toti dinamovistii. Chiar daca nu au incredere in DDB acum. Cand clubul va fi eliberat contributia va putea fi platita direct in conturile clubului si de acolo vor putea fi folosite doar pentru club. Despre declaratia lui Cosmin, sa stie si el ca dinamovistii o suferit la fel ca el, si au cautat in toate directiile si au dat refresh la toate mizeriile, doar doar s-a intamplat minunea. Si inca nu s-a terminat si continua diferit de la om la om... consum nervos... nopti nedormite...
Se poate!clubul ar intra in solventa-ca sa reesalonezi o parte din datorii,contractele mari ar fi incheiate-avantajul insolventei-plus ca multi jucatori ar fi de acord sa incheie contractele pe cale amiabila.Sponsori ar exista,programul din ar castiga si mai multa fracțiune,clubul ar supravietui.Dar se pare ca interesul asta ca acest club sa intre in faliment-nu vi se pare ciudat ca nevoită le-a pasat spaniolilor o companie care avea deja datorii...miroase a înșelăciune ca nevoită să mai scape de datorii-era de altfel pasibil cu inchisoarea
Degeaba strangi 220.000 pe luna,daca tu ai cheltuieli cu salariile de 500.000,suma la care nu stii daca ajungi cu restul banilor care vin din alte parti! Si cu datoriile ce faceti,tot ca data trecuta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.