Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
1
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
6
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mai stie cineva cand Becali a oferit 500k pt Gnohere, dar Dinamo a refuzat oferta? Cateva luni mai tarziu, ajungea tot la FCSB, dar pt jumatate din oferta initiala. Revenind, variantele sunt urmatoarele: (1) Sorescu ajunge la FCSB pt o suma consistenta (am inteles ca exista o hartie de 800k plus TVA), bani din care se pot achita datorii presante (chiar si deblocarea transferurilor) si reduce presiunea pe echipa sau (2) Dinamo tine de pret pana in panzele albe, doar ca Sorescu sa nu ajunga la FCSB, riscand sa ramana fara lichiditati si sa nu mai primeasca o oferta la fel de puternica. Sa fim seriosi, Galata nu a platit milioane pe Morutan si Cicaldau pentru ca ar ceva perle neslefuite ci pt ca a avut cine sa le faca reclama si sa ii umfle. Ceea ce nu e cazul lui Sorescu.
La margine? Incorect! Poae dincolo de margine. Triunghiul bermudelor, zona crepusculara. Nu vedeti ca nu scapa nimeni intreg de acolo? Coman, tanase & co. se rup pe capete, si cine reuseste sa ramana sanatos intra pe mana lui nea cici de nu-l mai spala nici Nilul :))))
Sorescu este caine cu personalitate si nu o sa tradeze clubul si suporterii pentru 5.000 euro in plus!
Să meargă în Polonia, ca Hanca :))))
*** câinilor, pentru ca știți ce urmează dupa ce țineți coada sus ! Cu astfel de mesaje o sa aveti ce nu-si doresc ' talienii, îl ambiționați pe jiji, va mai da câteva firfirici si se face transferul si dupa aia noroc la cumpărături, sigur dac-o sa găsiți prostii sa presteze patriotic la dinam că de plata ... !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu treacă Septembrie cu sorescu in lot ca altfel îl pierdem gratis , iar după o sa plângem după milionul ăla și o sa zicem la vremea aia “ca uite ce buni erau “
Mda, oricum Dinamo nu mai cumpara pe bani de pe vremea imperiului roman, pe noi nu ne afectează data de 5 , doar sper sa găsim jucatori liberi de contract care sa fie peste ce avem in lot in momentu de fata
Ba poti aduce si dupa 5 septembrie jucatori - nu fotbalisti - declarati liber de contract până în data de 5 septembrie. Dar numai sa iti dea voie UEFA, asta daca banii multi-putini care vor veni pe Sorescu - daca se va face vreun transfer - vor ajunge la UEFA, pentru plata datoriilor.
Dinamo nu e obligată să vândă. Iar Sorescu se poate transfera la echipe serioase. Au plecat asa Nedelcearu sau Costache si cariera lor continua la un nivel optim. Ideea e daca Sorescu e fotbalist sau o marfa pentru impresar, care urmărește doar sa obtina un salar? Raspunsul e la Sorescu. Dacă va strânge grupul de tineri in jurul lui si va arată că un leader, atunci va convinge și echipe serioase din vest. Dacă doar vinde un moment cu 5 goluri în 2 meciuri.....sansele ca la 30 de ani sa fie un alt Daminuta sau Mitea sunt marii....
Pai eu ce zic? Cu banii de pe sorescu de la fcsb 1 milion de euro, achiți la FIFA Litigiu și așa se deblochează și transferurile , dar trebuie sa o facă urgent , pentru ca pe 5 Septembrie se termina perioada și nu mai poți aduce deloc fotbaliști
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.