Alte știri din fotbal
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Jucătorul pe care pariază Gardoș la Turcia - România: „Își creează singur ocazii”
0
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Cum spunea Contra: “Munca noastră se vede” într-adevăr.....
voi astia desteptii care ati venit la Dinamo ca faceti kktulpraf v-ati facut salarii barosane iar performanta ?paerca erati platiti de gigi becali fcsb asa ati manageriat si condus clubul ,sau erati platiti si de el? tu zici ca ai de primit de la Dinamo dar de oferiot nu ai nimic ?macar scuze si pareri de rau ca ai distrus ce mai era bun in club ?acum esti mascariciu presei pt raiting poate te angajeaza cineva ..cum sa te angajeze daca tu pe unde ai fost doar gaura in bufget ai facut si performanta iocla oiasi se zvonea ca i salaraiu de 120 mii la Dinamo ai aviut 60mii si dupa ce ai [plecat de la cluburi ai inceput sa ii ciuruiesti fara mila ..vezi ca si lupu vorbea urat de dinamo ..
Pai Lupu e la spital și Raduța s-a potolit când a auzit ca își primește slujba înapoi :)
Din nou PRUNEA ?? STAI JOS ! NOTA 3 !!
Eu tin minte ca domnul Prunea spunea ca dacă echipa nu prinde play-off își da demisia și nu vrea bani...
Ai uitat de Sin, dar el și-a făcut treaba, a dat golul vieții lui cu Sc fc fcsb srl.
Vor plange dinamovistii dupa Negoita! Fara el erau desfiintati de cativa ani!
Nu înțeleg cât a avut Prunea salariul de are de primit 40 de mii ??!! Nu știu dacă a lucrat un an....
Hai Neagoe cu minunea sa vedem Dinamo pe ultimul loc si aproape de un nou episod 007. Sa radem de Dinamo este un serial care surprinde cu fiecare episod. Multumim Negoita
Nego, Nego nu-i lasa! Nu-i lasaaaaa!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.