Alte știri din fotbal
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Mâna în care îl lovește mingea e aproape lipită”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
„Eu n-am dat două goluri toată cariera...” » Fostul fundaș al lui Dinamo l-a scanat pe Opruț, apoi s-a întrebat: „Ne mai gândeam la asta acum trei ani?”
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
scoate-i pe aia 3 care zici ca-s de umplutura si tot nu ajungi la 27
ma, eu n-am nimic cu oul negoita nici cu patronul macar, din parrtea mea sa ramana la voi 100 de ani:D a salvat dinamo cu ghilimele, caci totusi eu a indoiesc ca daca el ar fi venit n=ar mai fi gasit dinamo investitor, insa nea goe atat poate, sau atat vrea sa bage... daca voua va convine cu el, prb voastra, sa dea Domnul sa ma insel insa eu nu vad cum dinamo poate deveni un club de succes cu acest nivel de investitii, si cel mai enervat e ca apar gogosile cu asazile proiecte, new, young etc niste baliverne, adevarul e departe.
3 faze de poarta, 3 goluri
Did you mean Chrome browser ? Are you part of the -19Dinamuu intelligentsia ? :)))))))))))))
si mai ales portar
looool aia este media intregului lot, unde apar jucagtor precum buia, krausz si altii de pe la dinamo 2 care sunt doar de umplutura pe acolo, hai sa vorbim despre titulari, sa vedem care=i media?:) esti bandit vladimire, oricum dinamo ca si steaua promoveaza tineri romani, asta e de l;audat, buba e ca nu tot ce e tanar inseamna ca e si bun sau promitator, la dinamo se vede asta, [pentru ca din lipsa de fonduri ati adus tineri nu foarte promitatori, asta=i marea prb.
Mda, intradevar baiatul nu ne poate tine , insa a incercat a mai curatat a adus tineri, insa acum gata cu gogosile sa il vanda cuiva care poate .
salutare amigos, cred ca dinamo are nevoie neaparata de alt investitor fie mai potent financiar fie unul care e mai dispus sa investeasca alaturi de neagoetz sau chiar fara el. cu new dinamo old boys, proiectul lui nea goe e cam greu sa redeveniti ce ati fost
:)) voi aveti probleme f mari ,jucatorii sint neplatiti de anul trecut iar argaseala incearca sa optina credit pt a plati salariile ..deci risul tau e acela ca te uiti si in oglinda cind scrii si ce vezi acolo te face sa bufnesti in ris-le inainte sa imi dai reply ..informeazate pe browser gooogle ..nu am facut nici o ironie e doar adevarul gol golut precum se pare e capsorul tau ala mare si sec
Mda, m-am convins esti prea prost pt. se colul asta, ramai la ideile tale si la informatiile pe care ti le scoti in capul ala plin de c4c45, av0rtat mic ce esti . :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.