Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
1
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
1
Știri din fotbal internațional
Reacția selecționerilor, după Cehia - Africa de Sud 1-1 » „Trebuia să marcăm cel puțin două goluri” / „Sunt extrem de mândru”
0
Presa din Cehia a „explodat” după rezultatul cu Africa de Sud: „Dezastru”, „inutilitate totală” și „calificare SF”
0
La fel ca în cazul Ekitike! Liverpool a deturnat transferul internaționalului aflat la un pas să semneze cu Newcastle
0
Elveția - Bosnia și Herțegovina, în etapa #2 la Campionatul Mondial » Vasilj face minuni în poartă, Lukic rămâne încă pe bancă
3
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
la fel si tie. bun comentariu. nu te astepta sa vezi pe aici mai mult de 1 din 100 de comentarii ca fiind decente si la obiect. cand vei vedea mai mult de 1% sa stii ca ceva e in neregula.
pai ce, fusese la sapa ?
foarte "edificator" continutul articolului, in raport de titlul lui. in primul rand, declaratia lui negoita e veche, are vreo 3 saptamani si a mai facut obiectul unor articole gen "stire", de vreo 2 ori pana acum. in al doilea rand, din moment ce deja asistam doar la un copy paste, unde este noutatea ? cine este cel atat de aproape de a intra in actionariat ? mda, e top secret, am inteles.
20 de camile inseamna 54 milioane dolari, plus caprele care nu le-am pus :))
asta e tot mesajul? deja stiam asta dar sa vad ca gassesti pe cineva daca nu poti singur
si banii pentru a-i lua pe astia cine ii aduce ??? mos craciun ??? chestia aia cu crescutul jucatorilor tineri si de perspectiva o fac echipele mici care din asta traiesc, cresc tineri, ii formeaza si ii vand apoi echipele care vor trofee nu au timp de asa ceva
se aude prin targ ca ar veni un arab propietarul a 200 de camile si 500 de capre si ca ar investi la dinamuuuu echivalentul a 20 de camile si 40 de capre!!:)))))))
S-a ajuns aici deoarece federatia a taiat "in carne vie" pentru anumite echipe, iar pentru altele a fost "mamica"!! Nu este normal ca echipe ca Steaua, Dinamo, Rapid, CFR, Otelul, Sportul, Urziceni, Craiova, Pitesti, etc sa ajunga in situatia de faliment si sa se salveze prin eludarea legislatiei. Daca se aplica regulamentul FRF, nu se ajungea la situatia actuala. Credeti ca transferurile (care o parte din ele au fost judecate) s-au facut fara ca FRF sa stie? Nu cred. De unde credeti ca au facut bani acesti "federali" Nu i-a intrebat nimeni de "sanatate" , au plecat si bonjour...Chiar asa, Romania este tara tuturor posibilitatilor?
RUSINEA ROMANIEI1948 SEZONUL 2008-9/1.528 SEZONUL2009-10/5.216 SEZONUL2010-11/1.633 SEZONUL2011-12/2.366 SEZONUL2012-3/2.860 __ DINAMO - NEC NIJMEGEN 0-0 0-1 DINAMO -FC PANATHINAIKOS ATHENA 0-1 0-3 DINAMO - AS GALATASARAY ISTANBUL 0-3 1-4 DINAMO - VORSKLA POLTAVA 2-3 1-2 __ Clubul Securitatii, Rusinea Romaniei care nu poate trece de turul preliminar si nu aduce puncte tarii.
Mare istorie !!! ŢSKA Sofia, 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Nijmegen și Vorskla Poltava sunt câteva dintre istoricele izbânzi internaționale ale cățeilor care, ca și vrăbiuța, mălai „bisează” !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.