Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, anunț despre transferuri
0
Cu cine debutează FCSB în noua ediție a Superligii » Vor mai afecta meciurile din cupele europene startul de sezon?
0
Rezistă Nuno Campos?! Program infernal pentru Dinamo în startul noului sezon de Superliga: „câinii” au 5 derby-uri în primele 8 etape
3
Programul Superligii 2026-2027: când se joacă FCSB - Dinamo și cu cine debutează Rapid și Universitatea Craiova
13
Știri din fotbal internațional
Arsenal, ofertă pentru titularul din naționala Braziliei
0
Haaland sau Mbappe? Laszlo Balint a ales, în direct: „Fără ezitare”
0
Primul scandal la Mondial: Paraguay - Australia 0-0 a fost blat? » „Cel mai prost meci din istoria umanității!”
0
Arbitra mexicană a făcut publice mesajele: „Cu cine te-ai culcat?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Rusia s-a retras de la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Dosarul vizitei la Trump și afacerea Circinus – MApN. Cum a jucat Grindeanu ...
Libertatea
Patriche nu a fost mare jucator,dar inaintind in varsta a capatat experienta si maturitate in joc. Dar,repet,jucator bun pentru lotul lui Dinamo sau alte echipe de coada clasamentului. Despre noul jucator nu am ce sa zic momentan,CV-ul este bun,baiatul arata bine ca fizic dupa 6 luni de pauza,nu este supraponderal,vedem daca poate fi integrat pana la meciurile de playout. Fiind in insolventa,Dinamo nu poate plati pentru a transfera jucatori,poate aduce doar jucatori liberi de contract si trebuie sa plateasca salariile la zi.
Scuze. Lasand la o parte aprecierea despre Patriche, care tanar nu a fost un jucator grozav, mai apoi ma refeream la noul fundas adus.
Asta sigur e ceea ce trebuie de vine liber si mai vine si la dinamo, iar aducem supergloabe si mai vrem fotbal
Ne trebuie 2 mijlocasi si un atacant de careu,binenteles peste valoarea celor din lotul actual,adusi sa joace titulari,cu spirit ofensiv si sa poata evolua peste nivelul de 2,2 suturi pe poarta/meci,o medie cu care nu poti sa-ti pastrezi locul in liga I-a...!
Interesant este că poate juca și mijlocaș defensiv...
Din contra,Patriche a fost foarte bun,constant,a tinut apararea… A fost accidentat si nu ma da randamentul de acum jumatate de an,dar pentru Dinamo o fost foarte bun in Liga 2 si in meciurile din SuperMamaLiga pana sa se accidenteze…comparativ cu restul jucatorilor de la Dinamo,evident.
Rici poate mai mult, joaca mult prea puțin, nu are ritm. Băiatul asta nu a mai jucat de luni bune, nici el nu o sa aibă ritm de joc la început. Om vedea ce poate. Bena nu joacă pe postul lui, la creație e zero barat, de acord.
Patriche săracu vrea mult măcar, problema e ca nu poate. Băiatul asta o fi fost bun, nu a mai jucat de 7 luni, prea e odihnit. Om vedea. Eu zic ca ne trebuie și mijlocași de creație și atacanti. Abdallah a dat golul ala cu Botoșani pe o greșeală de fundaș de curtea scolii. În mod sigur nu la fundași centrali stăteam noi rău..
Forza Dinamo!
Covrigari sunt gigistii ce au făcut iar coadă cu Plugușorul la poarta palatului chicos! Dar mă mir că nu știi ce știe toată țara...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.