Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps, pregătit să rescrie istoria Franței la Campionatul Mondial: „Avem o misiune de îndeplinit”
0
Reacția lui Mbappe după o nouă prestație magnifică la Mondial: „Sunt conștient de situația în care mă aflu”
0
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
De neoprit! Kylian Mbappe, o nouă bornă istorică la Campionatele Mondiale
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Asta e Pogba cand avea pojar, asta e inca unu care nu joaca pe nicaieri
Reciteste. Am spus ca sunt odihniti. Cat sunt de buni se va vedea. Daca erau buni, nu frecau banca atata vreme. Daca intrati pe penultimul loc si cu puncte putine, atunci pa. N-am spus ca racheta e bun sau nu. Repet, dinamo nu-si permite sa mai piarda puncte, iar pt asta le trebuie jucatori buni care sa intre rapid in echipa. Ori astia nu sunt de acest soi. Lotul e mult mai slab ca cel cu care s-a retrogradat.
Bai, asa este..au venit tarziu ! Dar mai bine decat niciodata....sa fie ei pregatiti cand incepe play outul..ca acolo conteaza cu adevarat ! Doar ca tu ai incercat sa spui ca nu sunt buni,ca tu asta faci..critici tot ce aduc Dinamo sau Rapid...doar racheta de la urartu este super ! Eu iti zic atat...Gnahore si Velkovski sunt peste ce aveti voi acolo la gigi pe posturile lor !
Pai asa spui ca si cand nu stiai . Sau ca si cum nu ar avea importanta.
Gata,am bagat toti la dovleac :))) noi nici nu stiam ca nu au meciuri in picioare,si ca trebuie sa prinda ritm. Bine ca ne ai spus tu!
Ba naivule! Si ceilalti care te aproba sa bage la dovleac! Astia luati de dinamo nu au jucat de juma' de an! Ce treaba are experienta cu faptul ca n-au meciuri jucate in ultima vreme? Stiu cum e cu acomodatul? Pai de acomodat e vorba? E vorba ca nu au ritm, ca pregatirea lor fizica e discutabila. Mai intai trebuie asta sa se rezolve . Pe urma vin relatiile de joc si altele. Cand au rezolvat asta, hop ca se trezesc retrogradati.
Tocmai, am adus jucatori pe care ii cunoaste Kopic..experimentati , care au jucat in mai multe tari, care stiu cum este cu acomodatul..! Nu am adus unul ca ngezana care nu a depasit granita africii de sud,care a avut nevoie de 3 luni sa se acomodeze. Sunt jucatori umblati, maturi...! Bizonul,idolul vostru..a intrat in paine din prima, a marcat pe banda rulanta incepand din primele meciuri...desi nu il recomanda nimic...doar experienta si faptul ca a jucat in multe tari ! Kosovarul ala de la Rapid..a pornit ca din tun ! Tocmai,ca Dinamo a cautat jucatori care sa stie ce inseamna o tara noua, un fotbal nou...stai jos !
Esti platitor de impozit pe prostie, ba! Vedetele voastre sunt unii care nu prea au jucat. Si CFR a adus, chiar nume, nu pe unii care doar au facut dus langa fotbalistii seriosi , dar care nu prea jucasera. Ce au reusit cu ei? Nimic. Chiajna a adus un nume cu care intradevar a reusit cateva meciuri bune. Ba, voua va trebuie unii care sa fie si buni si care sa nu necesite timp de acomodare. Ori astia nu au cum sa intre in ritm mai repede de 3-4 saptamani. Ori dinamo are nevoie de victorii incepand de vineri.
Ca tot romanasul, toata lumea repede la critica - expirati, n-au jucat in ultimele luni, etc. Mie mi se par, toate, transferuri excelente. Intai, ca cineva care s-a antrenat constant, chiar daca n-a jucat, se poate integra rapid daca stie fotbal. Iar astia au demonstrat ca stiu fotbal. Bun, au cariere in cadere, dar cred ca asta ii va face sa fie si mai motivati, sa-si repare cariera cu o salvare de la retrogradare care la momentul asta pare sa aiba putine sanse (multumim Burca si Nicolescu). Ca sa nu mai vorbim ca ne batem totusi cu Iasi, UTA si Voluntari, deci sunt necesari jucatori la nivelul asta, nu pentru conference league. Pentru nivelul ala vedem la anul, daca ramanem in A. Bref, bravo Kopic, acum sa vedem cum faci din astia o echipa solida.
Nu exista jucator care sa joace constant si sa se transfere la penultima clasata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.