Alte știri din fotbal
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
direct din balta cu mulineta.....asta nici bicicleta nu are
,,suprterii...*** se numesc *** sau *** ?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine!
Acuma gluma-i gluma...a tot spus Pinocchio despre transferurile,,adevarate" ca vor veni dupa 15 Ianuarie!?Am inteles ca mai vin 2 jucatori,saptamana asta si uite asa i s-a mai scurtat putin din nas!
Inteligenta consolare ...
Om vedea. Rămân la părerea mea, ca e foarte târziu. Vineri reîncepe campionatul. Jucătorii ăștia sunt toți străini, care nu au jucat de mult. Adaptare la țară, la climă, la joc, reintrat în ritm de joc, adaptare la stil de joc - nici dacă ești magician nu faci asta mai repede de 1-2 luni. Timpul asta nu îl mai avem. Aceleași greșeli le-am făcut acum 2 ani, am adus mulți jucători târziu iarna, am retrogradat, apoi am "muncit" sa rupem contractele.
Daca Kopić si-a dat OK-ul, inseamna ca a vazut/aflat ceva pozitiv despre baiatul ăsta si oricum nu transfera Nicolescu nimic peste capul lui Kopic! La momentul actual Zeliko are numele mai important decat echipa. Asa ca aduci jucatori care au nevoie de Kopic sa reintre in circuitul internațional si cu ocazia asta sa ajute si Dinamo. Restul, sterpisme, sendrisme, saracii lu' cionca - povesti pentru varsta a patra.
inca nu am ajuns atat de jos incat sa transferam la indicatiile maieului sterpu - nu v-a ajuns ce-a transferat steliano filip?
Stie careva cum se numesc suprterii celor de la FCSB ??? *** sau *** ?? Cum este corect ?? Daca punem cratima gresit se micsoreaza animalul ala istet :( ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.