Alte știri din fotbal
Mihai Stoica l-a contrazis pe Becali: „Ar fi o blasfemie. Asta i-am zis lui Gigi”
0
Gigi Becali râde de mutarea făcută de Dan Șucu: „Era rezervă la o echipă de liga a doua”
0
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Obosâtule
Foarte bine!
:)))
au incercat si cu tac-tu dar cica nu-l ducea capul
Hai sa nu fim superficiali,daca se accidenteaza Selmani,pe cine bagi varf,caci Abdallah a demonstrat in multe meciuri,ca fiind mai ,,performant''in lateral dreapta..!?
Dinamo nu face transferuri domnilor jurnalisti, dinamo aduna practicanti ai fotbalului
Iar se misca Nicolescu contra curentului....!!!! DINAMO are nevoie urgenta de un inchizator si de un fundas central.
Banuiesc ca aceste "transferuri" au fost gratis,sau cel mult 3 pungi de seminte,plus ceva pentru impresari. De asemenea,nu cred ca salariile tinerilor de perspectiva sare de 1000 euro pe luna. Este un risc asumat...nu stii de unde sare pantera si ajunge om de baza la Dinamo. Urmeaza (pana la sfarsitul perioadei de mercato) cel putin alti doi jucatori de calitate si cu experienta care sa completeze lotul. Nu vad un rezultat pozitiv in Giulesti,dar daca baietii vor face un joc bun voi fi multumit. Poate vor incepe sa demonstreze ceva si cei de pe banca,avand in vedere ultimele accidentari ale titularilor. Hai Dinamo!
e si asta o strategie, mai buna decat aia sa aduca jucatori pe ultima suta de metri, blazati, care vin in romania sa vada orasul, gen edgar ye...problema e ca nu cred ca au suporterii lor rabdare
Bai Nicolescule tu esti sanatos la cap ?????? Noi nu avem rezerve si tu aduci copii sa-i vinzi ?????????? Ce faci bah la Dinamo ??? Trafic de carne vie ????????????????????? Demisiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bah !! O sa duci Dinamo in B !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.