Alte știri din fotbal
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Golul senzațional a fost anulat după intervenția VAR
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul înscrie în divizia secundă și s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
De ce nu iti pariezi casa pe retrogradarea lui Dinamo in acest sezon?
Ca sa lămurim încă 2 lucruri: 1) brânza e de Conference League, un fel de Intertoto modern, și nu de Europa League 2) fecesebeaua e deocamdată pe loc de play out, Dinamo de play off. Mai vorbim după ce ajungeți și voi prin apropiere. Da nu îmi fac griji, cu sir Alex de Pipera mergeți în direcția potrivita: 5 schimbări la pauza, iese garantat 2 la final. Ca la Intertoto! La mai mare!
Așa și? Ai alte reguli dacă produci brânză cu emblena Europa League? Sau de la brânză se regenerează corpul stelistilor mai greu și au nevoie de pauză mai mare între meciuri decât restul lumii?
Absolut de acord, dar la anul, in B !
Dinamo va juca in playoff
Hi-hi-hi, credeți că scăpați de retrogradare ?
S-a gasit dragobete sa comenteze :)). Clar, decizia este in defavoarea lui Dinamo, lucru care nu este ok. Se putea face schimb intre Uta vs Sibiu si acest meci, mi se pare ireal ca o echipa care nu are niciun jucator la echipele nationale sa joace atat de tarziu si o echipa care are 9 jucatori sa joace atat de repede. Dar ma rog, asta e Romania. ***, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Producătorul ăla de brânză, echipa lui, joacă în grupele Europa League, voi ? Hai valea!
vineri 13
Stai linistit, aveti noroc, de cele mai multe ori LPF arata ca nu este.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.