Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
hai ca fac un pariu fenomen din nou,dupa ce ultima data mi-am pariat casa ca vitan barzesti prin blat nu o sa piarda cu astra,imi pariez casa castigata ca astazi prin blat vitan barzesti nu pierde.
In B cu Militia.
Strict pe valoare (adică pe lipsa ei), Mimao Vitan Bârzești n-are ce căuta în liga 1! Se vede cu ochiul liber! O echipă slabă, slabă de tot!
eu nu inteleg ce face uta.cum sa se lase dominat in halul asta de o echipa ce a facut 3 puncte in ultimele 12 meciuri si a dat un gol o data la 5.
Vine B (aiatu')-ul!!!!
deci uta are una din cele mai bune aparari in deplasare si se apara asa. incredibil. bine ca a ratat sorescu.
Apară Balauru :)))
intoarce acum blatistii astia. incredibilo. joaca uta. nu le mai dam banii pe man celor de la uta.
GOL UTA
Ăștia de la FRF fac tot posibilul să scape Mimao de retrogradare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.