Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
0
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Cortacero!?:)
Partea proasta este ca ...chiar este rapidist ....dar genul acela care daca injura alti suporteri si scuipa pe alte culori are impresia ca asa demonstreaza ca tine cu Rapid ... eu sper sa se maturizeze si sa intelega ca inainte de a fi stelist , dinamovist , craiovean sau petrolist trebuie sa fi civilizat ... mai merge o caterinca chiar si ironie dusa la limita ...dar exista o limita !!!
Tu vii s-o sugi de la dinamoviștii. Îți uiți intelectul pe noptieră de fiecare dată când intri aici. Are grijă mă-ta de el, ca nu cumva să ți-l pierzi pe drum. :))
Asta va fi saptamana viitoare, azi a fost Dinamo-Coltescu 0-1 !
Cand peirde mimao e ceva normal.. nu mai atinge pe nimeni.. mimamovist, stelist, rapidist, etc... E o surpriza cand nu pierde :))) Mimamo... de 15 ani cu *** :)) Cum sa-i dai 20k pe luna lui Nemec, baaaaaaaaaaaaaaai! :))))))))) Cum sa ai scris pe tricou "doar mimamo bucuresti" cand tu din umilinta nu iesi de 15 ani, baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai :)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
avo999rtonulke,Steaua din liga 1 conduce detasat in meciurile directe cu vitan barzesti avand 61 de victorii. daca isi revin man,morutan si vana pana sambata,100% nu pierdem.
un loc de cinste daca ne uitam la salarii ...bine ,numai voi stiti cat veti strange din ms dos sa platiti banii aia ca sa nu intrati in insovlenta ,din nou...:))
Avea kilometrajul dat peste cap deja! Dar ca de obicei, s-a gasit un fraier sa o ia de buna!:))
esti i888diot baiete,cu echipa aia de juniori nimeni nu se astepta sa scoatem nici macar egal in ultimele 2 meciuri.dar dupa pauza asta o sa vezi ca ,Steaua din liga 1 o sa castige tot.
Eu as juca cu Bani si Matan am zis in commurile mai de jos. Aia mi-se pare cei mai buni. Sau de ce nu sa faca toate cluburile front comun, sa scoata aceasta regula idioata si sa lase macar un singur jucator u21.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.