Alte știri din fotbal
Dinamo e lider în Superligă » Ce n-a văzut Sibiul: „Ghiulelele” lui Opruț au spart zidul lui Dorinel Munteanu!
16
Voleu superb reușit Opruț în Hermannstadt - Dinamo! A recidivat după doar 9 minute la Sibiu cu altă „ghiulea” de locul 1 în Superligă
0
Echipa din Superliga e interesată de Denis Alibec: „Este binevenit”
0
Olimpiu Moruțan, primele cuvinte în calitate de rapidist: „Altcineva nu ar fi rezistat dacă era în locul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A. Șoc pe „Meazza”
1
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Doamne ! Iti multumesc ca exista clona Mimamo 1948 SA , ca sa imi revin si eu din toate supararile !! :)))))))))))) Cum frate sa te bata o nou promovata ??? Si am urmarit meciul, UTA a fost praf de tot, mai prost de Liga Satelor a jucat, si cu toate astea a batut MEGA-transferurile lui Mimamo ??? :)))))))))
tu 16 ...ea 21 ...vorbesti de centimetri ???
Cu siguranta, chiar daca initiativa nu si-a atins scopul, cum era de asteptat! Deh, nu poti scapa de postacii talpanisti !:)) O perioada de liniste este oricand binevenita!
Cei care va plangeti ca lumea rade de voi cand pierdeti, si ca fac sarbatoare doar la infrangerile voastre, bla, bla ! nu vedeti ca dupa ce pierde fcsb, disperati cu toti ? si prindeti curaj si faceti furori pe aici doar cand pierde Dinamo? de ce vedeti doar paiul din ochiul altuia ? toata lumea e la fel...radem de voi si radeti de noi la randul vostru...asa ca lasati aici cu haterii care au motive de bucurie doar cand pierdeti voi...uite ca astazi singurul vostru motiv de bucurie este ca a pierdut Dinamo !
Aici ...bine zis. In tribune am vazut cati va strangeati :)) medie cat Chindia :))) PS. stiu de acum ce-o sa spui ...va deranja stadionul !!
Pai daca tot a iesit din prim plan si s-a autoizolat, sa lase in pusca noastra echipa in pace! Ridicol de-a dreptul momentul cu MM-ul vorbind la telefon in tribuna!
ieri seara unde au fost prostalaii astia cu fcsb ? :)))))))))))
vecine mai traieste prostul ala de randoom ?
Sa va salveze Burleanu de la retrogradare, si sa plangeti ca va fura arbitrii!! :-)))). Cine *** ii dinamo??? De ce pe noi nu ne-a salvat nimeni de la retrogradare? Dar pe Rapid? Dar pe Timisoara? *** OFF!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e .... suntem oameni si suntem diferiti ...exista si extreme nu numai ...portari sau mijlocasi :)))) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.