Alte știri din fotbal
Simon Elisor, transferul care ridică semne de întrebare » Atacantul francez nu se apropie de cifrele rivalilor din atac
0
După Bologna, Ștefan Baiaram a fost propus la alte două echipe din top 5 campionate din Europa
6
A murit Dumitru „Mitică” Marcu, fostul jucător de la Universitatea Craiova și Steaua » A luat două titluri cu oltenii și a marcat pentru România în cel mai categoric succes al naționalei
0
Schimbare de antrenor în Superligă? Președintele își amenință jucătorii: „Ne debarasăm mult mai repede de ei”
1
Știri din fotbal internațional
După ce FCSB și CFR Cluj i-au închis ușa, Anderson Ceara este aproape să semneze cu noua echipă
0
Legendarul portar german a pierdut sute de mii de euro: a avut încredere în inteligența artificială
0
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
Luis Enrique, bornă istorică după Supercupa Europei » „Pândește” poziția lui Guardiola
1
Lifestyle
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
Clasamentul în care Dacia Sandero a revenit pe primul loc în luna iulie: ce ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O posibilă dronă a fost văzută aproape de plajă în Costinești, plutind în ...
Libertatea
Dacă nici cu ploconul oferit de UTA nu câștigi, atunci cu siguranță că Dinamo este o cauza pierduta.
calmeaza-te , am vorbit pe limba Irimescului, nu vorbeam cu tine . Oricum, frumos meci. Dinamo e o echipa care promite.
Tenis sau....:))))))))
CE SA ZIC, AM AJUNS LA NIVELUL LA CARE IL SCOT PE SILVICA LA INTRVAL DE FIECARE DATA CAND AM CHEF SA FAC MISTO DE EL, FARA GRES :))) LA ORICE ORA DIN ZI SAU DIN NOAPTE :)))
tu vb ,ai scris de doua ori in ultimele doua ore "sira spinarii ":))
Astia ii are Dinamo, cu astia defileaza, si chiar si cu astia, cred ,ca spre disperarea multora se va slava lejer.
Pe bune acum, dinamovistii reusira sa nu primeasca gol mai devreme. Daca tinea meciul inca 5 minute , dinamo pierdea.
aia nu se mai zice ,este ceva normal ,de trei ori pe zi si o data seara! c-asa-i in tenis:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PROSTACULE FELICITARI CA TE AUTO-UMILESTI SALBATIC IN CONTINUARE. ACOLO ERA VOBRA DE "TWEETY" CA PERSOANA, NU DE GRUPUL DE "SCRIITORI" DE-AI LUI MUSTATA :))) DECI EU AM SCRIS CORECT "ACUM PROBABIL E FECESEBIST, "SCRIITOR" DE-AL LUI MUSTATA :)))" Iar tu nu doar ca esti un biet postac agramat DAR SI SEMNALIZEZI :))) ASA CEVA... :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.