Alte știri din fotbal
MM Stoica dezvăluie situația jucătorului de la FCSB: „Nu poate să ducă o repriză la juniori”
0
Veste de impact la FCSB » Două reveniri de ultimă oră: „Se putea agrava”
0
Lucrări blocate la stadionul Dinamo! Imagini cu sectorul care nu poate fi dărâmat, după intervenția ANAF » Ce zice șeful CS Dinamo
0
Andrei Nicolescu îi duce pe dinamoviști la biserică: „E ireal!”
3
Știri din fotbal internațional
Moment istoric: Lionel Messi a înscris primul gol la inaugurarea noului stadion al lui Inter Miami
0
Reacție de neînțeles a lui Lamine Yamal » N-a sărbătorit golul lui „Lewa”, iar asta n-a fost tot
0
La revenirea pe teren, Louis Munteanu a fost umilit în SUA!
0
Simeone acuză, specialiștii îi dau dreptate: „«Roșul» trebuia menținut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un angajat care s-a dus beat la muncă și a fost concediat va primi 6 ...
Libertatea
„Toate anvelopele din Formula 1 sunt fabricate în România”. Mit sau motiv ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Pilotul american dispărut vineri în sud-vestul Iranului a fost găsit. ...
Libertatea
prostalaule, nu clubul da avize si nici nu face ekgheuri! Nici macar nu trimite jucatorii la particulari, doar Institutul de medicina sportiva e abilitat sa dea vizele medicale! Aveti creierul ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astora le e frica de despagubiri masive asa ca ies repede cu mici oferte. Sper sa nu accepte si sa mearga in instanta. Macar sa astepte investigatiile, cum de a primit aviz, al cui era ekg facut la privat (ca ala nu arata a african) si apoi sa negocieze de pe pozitii avantajoase.
Dinamo mai bine asigura la stadion două salvări nu, trei taxiuri !
"Totodată, soţia mijlocaşului a primit asigurări că va primi sprijin constant din partea clubului, atunci când va avea nevoie" -tipic romanesc. normal si civilizat ar trebui oferita o renta de 1000-1500E(poate mai mica ,poate mai mare) pana implineste copilul 18 ani.
...asa este...mi-ai fost ucenic fir-ai tu sa fii de *** ... aveai pamant dupa urechi de incolteau ghioceii pe sub cusma ta ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Titlul articolului se refera la nunta unui dinamovist cu "superba Andreea" si poza este cu funeraliile lui Ekeng de pe stadion!!! Gsp a ajuns ca wikipedia, orice netot poate incarca informatii pe site!
El a terminat agronomia in anii 70 . Unul din primii ingineri agronomi din comunism . Practica a facut-o la ferma din ciocanesti , judetul olt .
Axinte, exista un motor de calcul in site iar, pe baza comentariilor tale anterioare, ti-a iesit un IQ de 60; din acest motiv, tot ce postezi este sters apriori, intelegi tu, din motive de respect pentru cititorii mai inteligenti
NU VREM!...:))
Frumos gestul clubului de a ajuta pe biata femeie,nota 10.Referitor la "miscarile pe piata de transferuri",ma cam lasa rece.Tot ceea ce vreti sa "cumparati" trebuie sa vina moca,imprumutat sa nu ceara salariu mare (deloc daca se poate) si sa joace si bine,ca la anu' pe vremea asta ne pregatim de Champion's League...Din cate stiu eu,locul 7 joaca in Play-out...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.