Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
PAOK a lansat o ediție de colecție în memoria fanilor decedați în tragedia rutieră: „Immortal 27/1/2026”!
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Sunt Stelist dar doamne ajuta sa vina si tamas si tucudean inapoi la Dinamo si Steaua si Dinamo sa revina pe primele doua locuri sa se bata la campionat ca m-am saturat de echipe de provincie ! E timpul sa revina Granzii din Bucuresti si sper ca si Rapidul sa revina in Liga 1 si cu forte sa vina acolo sus alaturi de Steaua si Dinamo !!!
Adevarat 100%...oare ar avea drept de joc in meciurile urmatoare?
Bai gymd, ACUM nu se poate...poate din campionatul viitor, dar, numai daca nu cumva vom juca in liga a 2-a !:))
Betiv asa cum e tamas , e 10 clase peste popescu, iar tucudean, doamne ajuta, e lewandowski pe langa ce avem in atac, moldoveanu si popa nici macar la unghia degetului mic nu-i ajunge lui Tucudean, chiar daca au jucat la fcsb, nu am probleme, sa vina sa ne ajute, e mai important acum sa salvam Dinamo !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate spirtul!:)))
Sunt bine veniti
E atat de destept ca s-a facut tamplar la Jilava :) Bai random tu emani prostia prin toti porii , esti un imb3cil cum rar de tot gasesti in realitate
fuge pentru ca este destept. ce muu8ie a dat mm sotica atunci *** si politie romane. omul era asa de beat ca trebuia sa ia puscarie iar politia romana nu a fost in stare sa il prinda. ha ha ha. umilinta inumana.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal, Tamas e betiv, iar Tucu are probleme cu inima.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.