Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Vaiscovici ala, a zis ca "am IMPRESIA ca (mai e cineva in spatele lui Negoita...)"!A zis!Oricine poate avea"impresii"!Dar cei de la GSP-site becalist"au numai"certitudini"!Si titreaza:"Nu Negoita conduce Dinamo!Asteapta ordin la unitate!Ca sa vanda"!Lasand la o parte reaua credinta-sau numai ***-"ziaristilor",nu are importanta asa mare,cine conduce!Conducatori se gasesc destui!Calci pe ei ca pe dude!Dar nu se gasesc...finantatori!Aia e!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gigistii disperati publica azi numai articole defaimatoare la adresa lui dinamo la ordinul lui becali
criză mare de subiecte gsp!
Dănuț Ognean, e un mare prostavan!
cu fcsbeul
gigistii disperati publica azi numai articole defaimatoare la adresa lui dinamo la ordinul lui becali
Hai si cu un Exclusiv cu Giani Kirita sau cu Semeghin!Alo!Jurnalistii obiectivi!Pe cand interviul cu factorii de decizie referitor la stadionul Dinamo???Astept de 3 ani interviul cu presedintele CS Dinamo, cu Ministrul de Interne etc.Pe juristul ala de la CS Dinamo nu l-ati mai intrebat nimic de un an.Nu v-ar fi rusine..
Badea...
Nu zice gresit Vaiscovici, cel care conduce clubu din umbra stim cu totii ca e Badea, adica e pe fata, el detine totusi palmaresu, stadionu si toate celelalte, negoita are doar locu ocupat in clasament !!! Dar sunt sigur ca nu o sa mai suporte nici Badea ( adica persoana aia din umbra) daca mergem iar in playoutt si atunci va scapa de pacaliciu de negoita
Degeaba incerci sa le arati ca Vaiscovici a zis doar ca"are impresia"!Astia o tin pe a lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.