Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Atat de bun este ca manager incat ia retrogradat pe U.Cluj cand a fost presedinte la ei, baaai dar ce scoala are, pfaaa ,intradevar, un astfel de presedinte obisnuit cu retrogradarile va trebuie :D :D :D
Federatia ajuta militienii sa nu cada in B. Dupa ce presedintele jepcar votat de mii de cetateni, Klaus Ciolannis , a decis prelungirea starii de urgenta, in scop de a scapa RINAMO de faliment ( sa aiba timp pana in luna mai sa plateasca licenta) acu si federeatia lucreaza pentru Militieni, deja ma dezgusta sistemu asta *** din tara asta de r3h3t.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt mai dinamovisti Alioja Vojnovici, Cerniauskas,Palici,Mevlja ( strainii acestia care au intrat in socios) decat Tiriac,Lucescu si altii de teapa lor, sa-le fiee rusine.
Respect Vlad Munteanu, intradevar, ar fii un bun manager, e un baiat linistit, diplomat, are scoala nemteasca, exact ce ii trebuie lui Dinamo acum, ORDINE si DISCIPLINA . Ce diferentaaa este intreeee el si *** de Prunea. Demisia prunea, Demisia Balanescu, pleaca NEGOITAAAA, VINDE, PLEACA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DINAMO nu se uita NICIODATA! VOM IARASI CE AM FOST SI MAI MULT DECAT ATAT!DDB!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.