Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
1
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
PSV încasează o sumă enormă în Liga Campionilor
0
PAOK a contactat UEFA, după tragedia care a avut loc în România
0
Rivalii celor de la PAOK au reacționat după accidentul din România: „Călătorim pe aceleași drumuri”
0
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
blat in capul tau ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia din aparare sunt praf !! Noroc ca nu a avut voluntari atacant !! Noul Albentosa slab rau ....o sa jucam cu grigore si ehmann pe centru
Bravo caini! New Dinamo bazat pe contraatacul lui Bonetti este o echipa care va crea multe probleme adversarelor din liga 1. Daca facem niste transferuri in defensiva, ne putem gandi chiar la playoff
9:))))))))))) agentul secret cIOBOTARIU... un meci intre un fals-dinamovist si un Dinamovist autentic chiar daca italian! Respect Dario pentru tot si nu te voi invinovati niciodata pentru nimic, esti pur! Sa vada si mizilicurile-umane cum e sa le-o dea o echipa pe genunchi aflata in insolventa si plimbta prin gura tuturor ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact la asta ma gandeam si eu :))) Oric
s-au intors blaturile, frumos
Fcsbitul de Nea Ion *** era el cu tupeu ca ne dau ei câte pot...si s-a remarcat doar printr-o ***...in rest a ramas ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesant e ca dupa prevederea asta, daca Esanu plonja si atingea mingea, e valida golul. :)) NU SUNT SIGUR,dar parca mai exista o pevedere recenta care spune ca mingea trebuie returnata daca oponentul a dat-o afara pentru ingrijiri medicale etc.
daca nu gresea sorescu contraatacul asta pe final si se facea 4-2 erau cainii pe primul loc iar gigistii treceau la ati
dinamo castiga spre disperarea consonatilor fcsbisti si a comentatorilor gigi sport!sorescu le face o noua seara neagra consontilor fcsbisti suntem peste ei in clasament!faget randnoom iosif condoleante!felicitari si respect dinamo!felicitari sorescu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.