Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Nustiu cu cine te certi dar iti recomand ***. Eu in primu rand ca nu mi murdaresc numele si banii cu Elyas si BUcurica( adevaratii din spatele DDB ) si finantati de badea ( groparu acestui club). Eu sunt independent si merg independent la meciuri, cu toate ca au ajuns sa ma scarbeasca ce se intampla la noi de niste ani incoace.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Una grande partita! Hai Dinamo, vinci per noi!
se joaca la capacitate de 50% ...din 15 000 sunt 7500 pe stadion
Stadionul este vechi, echipa este nouă, echipamentul este cel de rezervă în deplasare. Păcat de suporteri. Cum să nu joci în alb-roșu acasă?
Rapidu joaca pe un stadion triplu ca al nostru ( acolo poti vedea mingea si terenu), rapidistii nu sunt in insolventa , rapidistii nu mai au datorii, rapidistii au echipa. Deci te-ai lamurit ?? Plus ca nu toti stau langa stadion ca matale, sa fii la 2 min distanta si sa n-ai treaba. Unii deh, mai au si joburi, e grele cu astea pt tine.
Hotii din DDB ii baga pe Dinamo in Be !! Unde sunt bah banii din donatii ??? De ce nu ati platit bah jucatorii ??? Cum bah astia de la Voluntarii au sponsori mai buni ??? Astia de ce nu au datorii ???
Când Dinamo are cea mai mare nevoie..."fanii" stau acasă! Tribunele sunt goale! Ati văzut ce a fost la Rapid... Păcat, mare păcat! Dacă nu vine repede 1,2,3 sponsori puternici sau un investitor...se duce la vale...fanii nu pot singuri
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haha... nici nu vad bine la cine e mingea. Urat echipament, urat stadion, urat joc.
Va place ma astia FAN KIDS sau Fox Kids ?? ( ce-i mai iubesc eu in gura metroului pe astia de tot o tineau langa cu copii valorosi de la Dinamo din academie). Cand joci cu pusti ce deabia li-se sparg cosurile adolescentei + 3 lesinati plictisiti ca Filip,Anton si Sorescu care abia asteapta sa rupa contractele e normal ca scoru o sa ia proportii majore.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.