Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
9
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Daca ne strangem 11 din tribuna la fel de bine jucam. Si tot nu ne bate steaua trolilor de mai jos.
Eu cred că tu ești 1,2,3, fâssss... :))
Am intrat să-i urez succes și felicitări pentru întreaga carieră lui Lazăr Costin, un fotbalist de top, un top făcut pe ultimii 20 ani ai carierei lui fotbalistice, un mijlocaș „fără plămâni, căruia lupta la mijloc i se părea luptă, pasa pe „ dă și pleacă ” a lui Angheluță, i se părea doi lei, un fotbalist ce dădea pase pe culoar cu trei adversari pe el! Un fotbalist de „națională” un om de excepție! Succes în orice carieră ai îmbrățișa, Costin Lazăr!
CAMPIONIIIIIII CAMPIONIIIIIIIIII OLEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEE ALTADATA OSA FACEM SI MAI SI LATA ALEEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEE
Vad ca ti-au pus astia matraguna in ciorba, de ti s-a prajit unicul neuron.
Ce poti sa spui celui care pune un astfel de titlu? Ca e un inadaptat social? Ca e un ***, care crede doar in perfectiune? M Lucescu afirma cs o infrangere te face mai constient de valoarea ta decat, o victorie. Pentru un club cu aproape 80 de ani de istorie ca si Dinamo, un loc 9 e un esec. Dar, acest esec se pierde in multul timp in care performanta l-a insotit. Dar pentru cei care au prins coloana vertebrala dupa nasterea Fcsb, e greu sa le explici ca timpul e impartit si definit doar de oameni....la fel si performanta...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si eu am intrat sa rad de cea mai mare umilinta traita vreodata de o echipa cu minim 18 campionate aka echipa lui negoitza din vitan barzesti. ha ha ha. mor de ras. ce ma bucur ca fix acum traiti cele mai inumane umilinte cand va vad toti. yuppppppy. locul 9. ha ha ha. nu mai pot.
Prostii fcsb'sti la prost , dupa atatia ani de suferinte , mii de euro in jucatori si tot pe locul doi termina de 6 ani . Frustrare e mare pe Dinamo pentru ca echipa lor are palmares slabut , 3 campionate si cam atat , pana si Viitura are palmares mai bun decat fecesibeul.
Mimao in playout si la anul, da.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.