Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Cocalare , in fiecare zi faci pe antrenorul fara sa stii macar ca Dielna e fundas si Erik mijlocas..Cred ca in zilele urmatoare ii propui pe Kirita sau ....Lupu pe postul de portar !
De 4 ori v-am batut numai in sezonul recent incheiat prostalaule. Ai memoria cam scurta, sunt mai multe victorii ale lui Dinamo, iar la meciurile directe all - time , va dominam autoritar. Nu-ti mai face tu statistici de 24 de meciuri visate de tine. Mai bine fa o statistica cu meciurile din grupele UCL, unde ati jucat 60 de partide si aveti 1 victorie - 11 egaluri si 48 de infrangeri..., golaveraj 22 - 91 . Sunteti rusinea UCL !!! Chiar si Unirea Urziceni si CFR Cluj au reusit cate 2, respectiv 4 victorii in doar cateva meciuri jucate. Esti un maimutoi si te faci de ras ..., stai jos, ai 4 !!! :))
S-a dovedit stintific ca ,cainele are o memorie mult mai buna decat oaia. Doar de ultimele 24 de meciuri iti amintesti?Sau doar cu perioada aceea de insolventa a lui Dinamo va mandriti?
Eventual la ion palnie acasa ...ii poate plimba palnie cu toyota prin oras
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) DACA TACEAI CREDEAM CA ESTI INTELIGENT ....!!!!!! DAR CE-I CERI ......CE N-ARE ???????
MUTULE , LOVITURA O DAI DOAR CUI ERIK ....!!!!!! RESTUL E UMPLUTURA .....!!!!!!! DIELNA E BUNICEL ,DAR DINAMO ARE NEVOIE DE UN FOTBALIST ADEVARAT CARE CASTIGA UN MECI DE UNUL SINGUR SI TRAGE ECHIPA DUPA EL SI ACESTA E DOAR ERIK....!!!!!
Intradevar...se sparg de ras supervedetele celor de la 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Nijmegen sau Vorskla Poltava ...mutu se zbate in realitate sa-l faca pe jucator sa accepte noul contract:1. All inclusive la plimba tava la Rin. 2. De 3 ori a serveasca vestita tocanita de porc. 3. Sa accepte un salar mai mic ca si in sezonul precedent deoarece acum a devenit ,,caine'' si trebuie sa joace cu sufletul pentru club, culori si fani...nu pentru bani.
Aceeasi parere o am si eu! Dielna n-a rupt gura targului, iar filipao petardao e pericol public pt propria echipa!
Poate ca ma insel,dar mie mi se pare impreuna cu Filip cei mai putini buni din aparare!
s-a dovedit stintific ca ,cainele are o memorie mult mai buna decat oaia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.