Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
FIFA i-a cerut naționalei de la Cupa Mondială să își schimbe echipamentul
0
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
palmierul si nasoasa=incultura
ANAF-ul a calculat o datorie de 22 de milioane de lei (5 milioane de euro), în timp ce planul de reorganizare, pe care ANAF nu l-a votat în cadrul Adunării Generale a creditorilor care a avut loc în noiembrie 2014, a recunoscut un procent de doar 5,93%, adică 1,3 milioane de lei. Cum să accepte ANAF sub 6% din datorie? Normal că a făcut contestatie, dar legea le permite smecherilor gen Negoită să fenteze datoriile si să plătească numai o parte infimă (1,3 milioane lei din 22). Iesirea din insolventă s-a petrecut cand instanta a stabilit acest lucru definitiv si irevocabil, nu cand a vrut muschiul lui Negoita. Avea dosarul complet la 31.05.2015 Dinamo? Nu, pentru ca era pe rol un proces in care Dinamo putea să piardă sau să castige, cum s-a intamplat.
Pai oricum nu ar reusi sa bata pe nimeni in cupele europene...
Sunt surprins de indemnul de a nu respecta legea.Aveti dreptul de a comenta prevederile unei legi ,de a milita la modificarea ei,dar atat cat legea este in vigoare,ea trebuie respectata.Altfel e un indemn la anarhie.
Echipele aflate in insoventa trebuiesc retrogradate ,nu doresc retrogradarea lui Dinamo ,nu am dorit nici infiintarea CSU Craiova pe criterii numai de M Sandu stiute ,am invatat un lucru ,cu ANGHELACHE nu te poti pune ,asa ca toate celelalte echipe sa-si transfere un Anghelache daca vor corectitudine .
a platiti absolut toate datoriile comform masei dredale cu 2 luni inainte de termenul mimita, numai ca iesirea din insolventa s-a amant de 2 ori, odata din cauza unui recurs, care s-a dovedit ca nefondat, si odata din cauza vacanteti judecatorilor, cumai la noi se amana un termen in proces cate 2-3 luni, si astfel dinamo a iesit din insolventa, dupa data uefa, dar ei erau la zi cu toate datoriile si toate actele necesare sa participe in europa cu o luna inainte de termen, numai ca noul termen al procesului de iesire din insolventa a facut ca dinamo sa aiba probleme acum
dar a platit? ce a platit? cat si cui?
Lasa-ma cu educatul tau.Eu stau pe la iancului,si acum cativa ani se ducea galeria lui Dinamo condusa de "educatul"Mihnea ionescu,la un meci pe stadionul national.Si la stopul de la iancului ,au tabarat pe un sofer ,l-au scos afara din masina si l-au batut in fata copilului de 5-6 anisori,pt motivul pueril ca omul avea odorizant cu Steaua,in parbriz.Asa ca lasa-ma cu educatul tau.In cea de-a doua privinta,nu stiu deosebirea pt ca nu m-a interesat .
Cum adica , daca nu vrea muschii dlui Duru....Dar asta e stat in stat , nu exista o comisie care sa analizeze cazul cu competenta ? Poate Duru are ceva cu Dinamo sau cu alta echipa si nu vrea pur si simplu, ca i se pare ca s-a uitat rau la el statuia lui Patzaichin sau e suporterul unei rivale si atunci...??!!! Nu e corect ca decizia sa fie luata de un singur om !
E adevărat ca e un infractor, dar unul educat nu unu care sa nu știe sa si citească numele si aici vorbeam de nivelul de educație Al suporterilor Dinamo va FCSB. Apropo care e diferența dintre stupefiante si marijuana?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.