Comentarii (21)
travka
travka  •  05 Decembrie 2016, 23:16

ce a facut???

paulg40
paulg40  •  05 Decembrie 2016, 23:12

Si la derby au fost umiliti.Nu au jucat nimic.Au avut noroc cu Steaua si acum cu Gaz ca nu au luat mai multe.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  05 Decembrie 2016, 23:10

Eu dupa cum stiti bine fiind originar din zona zero a bucurestiilor, bucurestean vechi de vitza nobila si cerebral am calculat bine si m-am decis sa renunt la a fi simpatizant dinamo dupa 40 de ani . Sunt convins ca am stiut ce fac . Va lasa cu marius, amigo , texte si ceilalti . Nu le mai ramane decit sa se concentreze pe meciurile cu fosta steaua . De fapt derbiuri nu se mai pot numi deloc . Eu am prins derbiuri care se tranmiteau pe mai multe continentele si cele doua echipe jucau semifinala dupa semifinala din cele mai importante competitii de club europene .

1048432045196571
Neculaescu Mircea  •  05 Decembrie 2016, 23:07

n-a mai fost ba hateganu sa va conduca la victorie, nu? ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dl.axinte
dl.axinte  •  05 Decembrie 2016, 23:06

...asta-i adevarata fata a meltenilor blatisti de la sc fcdb 1948 SA... o mizZzerie de echipa care fara arbitri platiti nu-s in stare sa faca un punct ....

10202735717794090
Badea Nicolae  •  05 Decembrie 2016, 23:06

ha ha ha nistor ha ha ha !!!!singurele momente ca lumea la meciurile lui dinamu!!

randoom_._
randoom_._  •  05 Decembrie 2016, 23:06

fecedebe aka rusinea romaniei strikes back.

demolarii
demolarii  •  05 Decembrie 2016, 23:01

Vina este a celor care nu stiu cand sa renunte la balast....fara suparare degeaba pasezi o mie de pase, daca de la 40 de metri nu stii ce sa faci cu mingea...centrarile toate in buza portii adverse, suturile anemice, zici ca erau caini lui Badea si Dinu de stau doar pe stema.....pai sa faca ordine in club....

marius.bxl
marius.bxl  •  05 Decembrie 2016, 23:01

Declaraţie halucinantă a lui Dan Nistor după 0-4 cu medias: "În afară de cele şase goluri n-au avut nici o ocazie!" :D

laurentyu1964
laurentyu1964  •  05 Decembrie 2016, 22:54
Postat de crotalie pe 05 Decembrie 2016, 22:54

***

*** stie cat esti de prost ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează