Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
@sundace, voi fiind cine ? ca vad ca ala sustine juventus...te referi la juve?...nu prea as fi de acord, pe langa ca sunt fanul ei, au si echipa buna, apararea italiei e din 3 jucatori de la juve;)
si voi daca terminati in primele 6 oricum degeaba ....in europa nu faceti nimic asa ca mai bine lasati locul la altii
Taca-ti ba gura ca voi nu terminati in primele 6 anu asta .
google: xpi games jocuri caterinca
E bine ce faceti. Dar, de ce mergeti peste adversar, la final, DOAR cand adversarul se numeste Astra, Pandurii, probabil si U Cluj?!? Echipe cunoscute ca slugi dinamoviste.
VREI SA CASTIGI 75-100$ PE SAPTAMANA LUCRAND LA CALCULATOR?TRIMITE UN E-MAIL LA CU TEXTUL "LUCRU ACASA" LA ADRESA: [email protected] SI VEI AFLA CUM. PS: Cei de la GSP chiar nu cred ca suporta ca Dinamo sa fie pe primul loc (de ce oare?).
Alo gsp.ro, dar voua chiar nu va place sa ne vedeti pe primul loc? Toate celelalte site-uri ne au pe primul loc numai voi nu. Macar acum cand chiar suntem!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.