Alte știri din fotbal
Fotbalistul ochit de MM Stoica, primul gând după promovare: „Țin de mic cu FCSB!”
0
Povestea emoționantă a lui Florin Pîrvu: a promovat la fix doi ani după ce a trecut printr-o dramă » „Îi mulțumesc soției mele, care de sus mă susține și mă veghează” + Încă poartă verigheta!
0
Dorinel Munteanu și-a anunțat plecarea și i-a făcut praf după retrogradare: „Să le fie rușine! Așa suntem noi, românii”
0
Și-a găsit cu greu cuvintele, după retrogradare: „Zero barat, asta merităm!”
0
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a explicat de ce l-a lăsat acasă pe Luis Suarez: „I-am vrut pe ei la Cupa Mondială”
0
Crede că tragedia lui Diogo Jota îi va ajuta să câștige Mondialul: „Forță suplimentară”
0
Africa de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
1
Lotul Iranului pentru Campionatul Mondial » O vedetă e OUT dintr-un motiv incredibil
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
30
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Mișcare fără precedent a lui Trump care a negociat direct cu liderii ...
Libertatea
O fată de 15 ani a fost omorâtă după ce a refuzat să se mărite cu un văr. ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Câți bani scot românii din buzunar pentru o vacanță de lux în Bulgaria. ...
Libertatea
iti dai seama cat de distrusii sunt astia care cloneaza conturi
SO? PT -GHASTEPTII- JIESPI.. DEDICATIE :)))))))))))00 https://www.youtube.com/watch?v=VHoT4N43jK8
:))))))))))) MIE IMI SUNT TARE SIMPATICI ASTIA CARE FAC PE DETECTIVI..SA DEPISTEZE CLONELE..PLUS AIA CU JDEMII DE CLONE.. YO NU FAC ASA CEVA..AM AVUT ALTE 2 NICK URI TZUSTI..SI TZZUSTI.;.. N AM AVUT IN INTENTIE SA ABURESC PE NIMENI DA NICI SA MA BAG IN ZEAMA ..CU CINEVA ..PI NET.. TOTUL E IMPERSONAL..CU CEVA.. NECUNOSCUTE CARE TIN..MAESTRI..LA DISTANTA..SI PUNCT.. MAXIM 3 NICK URI CU CARE M AS RISCA SA SOCIALIZEZ IN VIATA REALA
Sau o sa le dea niste trotinete,si or sa zica noi suntem eco.Cea mai ecologica metoda de deplasare.
Judetul bacau a fost umilit . L-a dat Kovesi afara pe *** ala de Ungureanu !! I-a trimis un sms lui johannis. A semnat ala imediat .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-s in stare astia sa faca ceva,asa vor ramane toate stadioanele,in paragina....Ca sa-ti dea organizare trebuie sa ai infrastructura aeriana,feroviara si rutiera puse la punct.
https://www.youtube.com/watch?v=RFcWB4ZlG78
:)))))))))) FORGIVEN-SYLVER.. DA LE DEDICATIE
SUNI DEJABA.. :)))))))) CHIAR SI ASTIA DIN REDACTIE AU NICK URI D ASTEA DE FISTIC SA STARNEASCA SCANDAL SI TRAFIC
Au prins catelusii din nou latratu lor specific. Stati linistiti. Doar Concordia Bucuresti :)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.