Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
S-ar putea sa ai dreptate 90 % din stiri *tin * de Steaua.Ce a *zis * Becali ,DucKadam,Lacatus ,etc .Cine i-a *recomandat * lui Becali pe x ,y.Sunt liberi sa o faca o fi o afacere privata ,dar poate ar fi mai bine sa recunoasca .La rds nu exista gsp. Nu vezi la GSP decat rara meciuri in schimb comentarii ( favorabile stelei) cat incape.
Noua atacanti ne trebuie ma ??? Il avem p Danciu si Niculae ;) ... si ma e si Tucudean si alti tineri care trebuie sa li se dea incredere ;)
Pentru DINAMO in acest moment,cea mai buna solutie ofensiva este aduerea lui Bawab de la medias,un super-jucator care ar face o pereche pe cinste cu Marius Niculae in atac.
vrajeala ,el nu are bani sa cumpere parliti cu 200 000 si da 900 pe asta ,asta sa i-o zici lu` cutu!
uite cineva care si-a dat seama de situatie
gsp-istiiii se dau ziaristi,dar parerea mea e ca se descalifica ingrozitor facand aceste jocuri murdare...si fabricand astfel de stiri..ei nenorocesc mai mult fotbalul decat arbitrii hoti
turbina-pompa injectie-injectoare-chiuloasa-alternator + alte piese motor RENAULT CLIO LOGAN KANGOO 1.5 DCI 0763785476 [email protected]
caterinca gsp-ista,o dau ca nu-l vor jucatorii ,ca sa semneze cu steaua.bine va face rds ca nu va baga in grila.ce sa vedem,cum sunteti slugoii ciobanului?pai dc sa nu le convina la jucatori?wesley e un jucator foarte bun,au sanse mai mari sa castige titlul,cupa si poate cu ceva bulan ajung si in grupe.deci se strang ceva prime de incasat.ce conteaza ca unul,doi jucatori castiga 200000-300000 in plus,principalul e ca vor avea toti de castigat.asa risca s-o ia in bratze si sa urle la luna daca termina iar pe 5-6
Brânzarilor!!
Ce va mai place branza...inainte de derby-ul Dinamo-Steaua dadeati nume cine doarme si cine nu doarme din cantonamentul lu' Dinamo,iar acum nu mai spuneti cine "macane"?... Branzoilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.