Alte știri din fotbal
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
4 goluri în Sepsi OSK - Concordia Chiajna: Două au fost înscrise într-un minut » Meciuri și clasament
0
Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”
0
Becali l-a văzut la TV și l-a cerut la FCSB: „Stăpânul vede altfel decât slujitorii” » Fostul antrenor l-a descris pentru GSP: „Ambițios și plin de contradicții”
9
Știri din fotbal internațional
UEFA, postare specială despre thriller-ul FCSB - Feyenoord: „Nu putea fi decât o câștigătoare”
0
Fostul campion european cu Portugalia și-a anunțat retragerea » Mesajul transmis de Cristiano Ronaldo
0
Legendarul atacant a primit amenințări cu moartea: „Casa părinților a fost vandalizată”
0
Apariție rară » Cristian Chivu, alături de soție și cele două fiice la petrecerea de Crăciun a Interului
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
nu fi pesimist :))
asa ai spus si ca bateti in ultimele 3 meciuri si ati luato sub barba, vezi ca daca faceti un egal maxim cu u.cluj inaintea meciului cu targu mures veti beli tapul !!!
tu vorbesti mah ***, cred ca ai o faţa de zici ca dai restu la paine, hai *** la jiji sa-ti dea o ciorba calda !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pana la meciul cu dinamo,Steaua o sa fie teoretic campioana. nici nu o sa mai conteze meciul ala,chit ca o sa il piarda dinamo iarasi la scor. eu de mult am spus ca dinamovistii au umilinta in adn. lor le place sa fie umiliti de Steaua si sa fie eliminati de pescari in preliminarii. asta este sportul preferat al dinamovistilor. dinamovistii trec prin niste umilinte inimaginabile. dar o merita.
Pai Dinamo nu a beneficiat prietene pentru ca,cum am mai spus ei nu exista in domeniul cupe europene.Au profitat altii care acum sunt in pragul falimentului.Steaua joaca de peste 10 ani constant intr-o cupa europeana pe cand alti doar in PES sau FIFA.E adevarat ca in Europa League a facut mai multe puncte pentru ca ala este nivelul.Unii nici in Europa League nu fac puncte deci treaba cu maroul li se potriveste altora.
doar *** ***. pai nu sunt 24 de meciuri nici daca,***. unde *** 24 de meciuri. pur si simplu Steaua a avut ghinion ca meciul cu dinamo kiev in loc sa se joace in ultima etapa s-a jucat in prima. atata tot. in rest,nu are nicio relevanta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fac pe dinamo si pe suporterii ei,ce face cainele meu pe garduri.
haideti haideti toti taranii cu mic cu mare sa sustineti rusinea tarii la fotbal hahaha auzi obiectiv la Dinam9, sa opreasca Steaua sa ia titlu....asta e obiectiv ma baietilor din PCH??? in loc sa spuneti sa prindem loc de cupa europeana, sa iesim din insolventa si sa aratam ca nu ne bat toti pescarii in preliminarii, tot ce vreti voi e sa bateti Steaua.....de 5 ani nu ati mai castigat cu Steaua, sigur va batem si acum
gymd aka *** strikes back. tu repeti ce spun eu despre tine. pai tu ai 1,50 m si ti-ai si pus poza pe net sa rada toti de tine. cand ai fost in liceu erai umilit de colegi,bai gymd. toti isi bateau *** de ***. ***. ***. *** ca tine trebuia sa se sinucida inca din liceu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect *** unul pe altii .............traiascu balkanismul . Nici o problema , da duceti pe "litoral" la vara si "a-ti" pus-o .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.